תאריך לפתיחת השמיים לטיסות למדינות ירוקות

Flights

בימים האחרונים כולנו שומעים מפי בכירים במערכת הבריאות וח״כים שככל הנראה שמיים יפתחו בתאריך ה-16 לאוגוסט למדינות ירוקות, כמובן עדיין התאריך הוא אינו סופי ותלוי בגורמים רבים מאוד.

תוכלו להתעדכן בקבוצת הפייסבוק שלנו לגבי תאריך לפתיחת השמיים לטיסות למדינות ירוקות – לחצו כאן להצטרף לקבוצה

מה הן בעצם ״מדינות ירוקות״

מדינות ירוקות אלו מדינות שבהן מספר הנדקים החדשים אינו גבוהה ושכביכול התגברו על המגיפה. כיום מדינה ירוקה נחשבת לכזו רק אם מספר החיוביים לקורונה החדשים השבועיים בה, בממוצע ליום הוא 10-5 למיליון.

לפי המתווה המתגבש כל מי שיחזור ממדינה ירוקה לא יצטרך להכנס לבידוד של שבועיים.

חשוב מאוד לזכור שגם אם המדינה נחשבת לירוקה עדיין מאוד מומלץ לשמור על כללי הגיינה מירביים ואם אתם מרגישים לא טוב מומלץ לפנות למרפאה או בית חולים.

[ninja_tables id=”23104″]

*הטבלה תתעדכן כל כמה ימים וחשוב מאוד להבין! *המידע בכתבה נלקח מפרסומים באתרים אחרים ובערוצי הטלויזיה השונים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואין לראות במידע זה ייעוץ או המלצה לטוס לחו”ל בלי להתיעץ מול הגורמים הרלונטיים. כל העושה במידע הנ”ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. וכמובן שיכולה להיות סטייה קטנה לכל כיוון.

מדינות אדומות:

כיום מספר מדינות רב עדיין סובלות מאחוז מאוד גבוהה של נדבקים חדשים ומאחוז תמונה גבוהה ולכן אם תחזרו מן המדינות הללו עדיין תצטרכו להיות בבידוד של שבועיים.

מדינות שבהן אחוז הנדבקים גבוהה הוא:

ועוד.. 

כתבה עם כתבות על מדינות השונות תוכלו למצוא כאן

מומלץ להתעדכן על מצב המדינות באתר הזה 

טיסות ומלונות בחו״ל

כאשר אתם מזמינים מלונות וטיסות כיום מומלץ מאוד לדאוג שהמלונות יהיו עם אפשרות ביטול עד לרגע האחרון, המצב כיום הוא שברירי ולכן עדיף להמנע מאיבוד הכסף.

בקשר לטיסות, רוב חברות התעופה כיום נותנות אפשרות ביטול עד לרגע האחרון כמו המלונות ואף מאשרות לדחות לתאריכים מאוחרים יותר עם זיכוי גדול יותר ממה ששילמתם. לדוגמא אם הכרטיס עלה 1000 דולר אזי הוא יתנו לכם זיכוי של 1200 וכו..

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

✈️מחממים מנועים✈️ 
[רוצה להתעדכן בכל מה שחדש]

רוצים לדעת בזמן אמת ראשונים על מדינות שנפתחו לתיירות ועל מצב התיירות בעולם? להשתתף בדיונים על חופשות ולקרוא סיכומי מסלול, טיפים, אזהרות ועוד