תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

כללי:

האתר ״לטייל בעולם״ שכתובתו באינטרנט הוא "Letayelbaolam.com" ("האתר") הינו אתר טיולים אשר מפרסם מידע על תיירות וטיולים, יעדים לטיולים, אטרקציות, מסעדות, מלונות, טיסות, חברות תעופה ואתרי תיירות שונים ברחבי העולם. בנוסף באתר ״לטייל בעולם״ ניתן למצוא, בין היתר, רישומי טיול, המלצות ותמונות של גולשים וחברי הקהילה השונים של האתר או גורמים אחרים, לרבות קהילת הפייסבוק ״עזרה ראשונה לטיול המושלם בעולם״ וקהילת האתר ״לטייל בעולם״.

בכניסתכם לאתר הינכם מסכימים לתנאים המפורטים בתקנון האתר ועל כן אנא קראו את כל התנאים בעיון רב. 

השימוש בתכנים המוצגים באתר ובשירותי האתר, הם על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. השימוש באתר הוא לשימוש פרטי בלבד ואינו לשימוש מסחרי כלשהו. 

האתר או מי מטעמו או בעליו אינם אחראים בשום צורה על החומר אשר מפורסם באתר, לרבות אמיתות ומהימנות התוכן, התמונות או הרישומים שהועלו על ידי הגולשים, כך שכל המידע הוא סובייקטיבי מטעם הכותבים או המפרסמים ומהווה המלצות מטעמם, לרבות המלצות על מלונות, טיסות, חברות תעופה, מסעדות או אטרקציות ברחבי העולם. כל נזק אשר עלול להיגרם לאור שימוש במידע שמפורסם באתר אינו באחריות האתר או מי מטעמו או בעליו, אלא באחריות המשתמש או המפרסם בלבד. יש לראות בכל התוכן או ההמלצות באתר כהמלצה בלבד, ועל כן מומלץ להפעיל שיקול דעת ולבחון את כדאיות ונכונות המידע שמפורסם באתר אל מול בעלי מקצוע רלוונטיים כגון סוכני נסיעות או ישירות מול האתרים, כגון מול המלונות, חברות התעופה, האטרקציות וכדומה. 

באתר עשויים להיות מפורסמים גם פרסומים כלשהן, במישרין או בעקיפין, בתשלום ו/או שלא בתשלום. 

קניין רוחני:

כל התכנים, הכתבות, התמונות, העיצוב, ההסברים, הלוגו, סיכומי טיול, התאורים, הרישומים וכל חומר או מידע אחר אשר נמצא באתר הינם קניינו הבלעדי של האתר, אשר מוגן בזכויות יוצרים על פי הדין, ועל כן אין להעתיק, לשכפל או לתרגם מידע זה ללא הסכמה מפורשת מראש ובכתב של בעלי האתר או מנהליו.

תכנים המפורסמים באתר שמקורם בגולשי האתר וקבוצת הפייסבוק ״עזרה ראשונה לטיול המושלם בעולם״:

באתר ניתן למצוא מידע, לרבות כתבות, רישומים, תכנים, תמונות, המלצות ותגובות אשר נמסרו על ידי הגולשים על מנת שיוצגו באתר. כל המוסר מידע וחומרים לאתר, לרבות תמונות, רישומים ותוכן כלשהו מסכים כי אלו יוצגו, כולם או חלקם, באתר או בכל מקום אחר מטעמו, באתר, ברשתות החברתיות, לרבות פייסבוק ואינסטגרם, ולרבות בקבוצות הפייסבוק של האתר וקבוצות האינסטגרם של האתר, כולל "עזרה ראשונה לטיול המושלם בעולם", וכי לא תהיה לו/ה כל דרישה עתידית בקשר לחומרים אשר נמסרו לאתר או מי מטעמו, לרבות לדרישה לתמורה או תמלוגים כלשהם וכי הוא/היא עושה זאת מבחירתו/ה החופשית והאישית, וכי הוא/היא מודע/ת לכך כי מידע זה עשוי לעבור עריכה מטעם האתר על מנת שיתאים לאופי האתר, והכל על פי שיקול דעתם הבלעדי של מנהלי האתר.

באתר עשויים להתפרסם קישורים לאתרים אחרים מתוך האתר אשר מיועדים לנוחיות המשתמש בלבד, ואין האתר או מי מטעמו או בעליו אחראים לתוכנם של אתרים אלה, מהימנותם, חוקיותם או תקינותם או דיוק של המידע המופיע בהם. הכניסה לקישורים כאמור והשימוש בתכנים המופיעים בהם הינם באחריות המשתמש בלבד. הימצאות קישור באתר לאתר מסוים אינה מהווה אישור לכך שהאתר פעיל או שהמידע באתר זה אמין, מהימן, מלא או מעודכן.

פעילות אסורה באתר:

 • אין לפרסם חומר הפוגע באחר או באתר או מי מטעמו או בעליו בכל צורה שהיא.
 • אין לפרסם או לכתוב מידע שאינו נכון או מדויק. 
 • אין לאיים על כותבי תכנים, פוסטים, תגובות, כתבות, תמונות וכדומה.
 • אין לפרסם כל חומר פורנוגרפי אן שאסור על פי כל דין.
 • אין לפרסם כל חומר גזעני או שקשור באפליה.
 • אין לפרסם כל חומר אשר מעודד אלימות פיזית או מילולית.
 • אין לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים, לרבות קטינים.
 • אין לערב פוליטיקה בתכנים של האתר.

האתר שומר לעצמו את הזכות לחסום גולש ו/או להסיר או למחוק מידע כלשהו, באופן מלא או חלקי, לרבות כתבות, פוסטים, תגובות ותמונות בגין הפרה של סעיף זה או של כל הוראה אחרת בתקנון או בעת הפרה כלשהי של הדין או לפי שיקול דעתם הבלעדי של מנהלי האתר. 

מדריכי טיולים ונותני שירות:

באתר מפורסמים מדריכי טיולים מיעדים ברחבי העולם ואתרים אשר נותנים שירותים ללקוחות כמו מסעדות, מפעילי אטרקציות ומלונות. בעלי האתר אינם אחראים לשירותים הניתנים על ידי צד שלישי וכל נזק שיגרם, אחראי נותן השירות עצמו בלבד, ולא בעלי או מנהלי האתר או מי מטעם האתר. במידה ומשתמש נרשם דרך האתר או שירות כלשהו של האתר, לסיור מודרך או אטרקציה כלשהי, האתר רשאי להעביר את הפרטים שמסר המשתמש לגורם השלישי אשר מספק את השירות כאמור.

הגנה על פרטיות, שימוש במידע

דיוור ישיר (ניוזלטר):

כאשר גולש באתר או בקבוצת הפייסבוק ״עזרה ראשונה לטיול המושלם בעולם״ או לכל שירות אחר של האתר או מי מטעמו מצטרף לרשימת דיוור (ניוזלטר) הוא:

 • מסכים לקבל חומר פרסומי בדואר האלקטרוני או בכל אמצעי תקשורת בו המשתמש בחר.
 • מאשר לקבל חומרים הכוללים מידע לרבות המלצות על מסלולים, יעדים, מלונות, טיסות, חברות תעופה וכל חומר המתפרסם באתר.
 • כל נרשם רשאי לבטל את המינוי בכל רגע נתון וזאת בתנאי שפנה לבקשת הסרה על ידי שליחת מייל עם בקשה מפורשת לביטול ההרשמה או דרך העמוד צור קשר באתר. 

כל מידע אשר נמסר בדיוור ישיר הוא בגדר המלצה ועל כן האתר אינו אחראי לתוכן זה ויש לנהוג במשנה זהירות ולבדוק היטב בטרם ביצוע הסכמים כלשהם עם נותני השירות השונים.

מסירת מידע באתר או לטובת דיוור ישיר על ידי משתמש אינה חובה על פי חוק, אך עשויה להוות תנאי להרשמה לשירותים.

אבטחת מידע:

מנהלי האתר מבצעים פעילות רחבה על מנת לשמור על המידע האישי של הגולשים ועל המידע באתר, חשוב לציין שאין אפשרות להבטיח שמירה של 100% מפני האקרים או פורצים לאתר או הגנה מוחלטת על המידע המפורסם או הנשמר באתר.

Cookies (עוגיות)

כמו רוב אתרי האינטרנט ברחבי העולם, גם האתר משתמש ב״עוגיות״ (cookies). ישנה אפשרות לבטל אותם בקלות עם שינוי הדפדפן או לכבות אותן בהגדרות הדפדפן הקיים. חשוב לציין שהאתר אינו אוסף מידע אודות משתמשי האתר אלא רק ממי שהסכים לכך ו/או לדיוור ישיר. באתר תוכלו למצוא לעתים פרסום של Google הנקרא Adsense ולעל כן ישנה אפשרות כי גוגל או מי מטעמה אוספים מידע על מנת להתאים את אופן הפרסום אשר יתאים לגולשי האתר.

השימוש באתר עשוי לאפשר תקשורת שונה בין משתמשים באתר באמצעות מערכת מסרים פנימית או מערכת תגובות שהאתר יספק. ידוע לגולש כי העברת תכנים מצידו לאתר עשויה לחשוף אותו לקבלת הודעות או מסרים ממשתמשים אחרים וכן לזיהויו על ידי צד שלישי.

האתר או מי מטעמו אינם צד לתקשורת בין המשתמשים ואינם אחראים לתוכן או לנכונות התוכן בצורה כלשהי. המשתמש פוטר את האתר או מי מטעמו או בעליו מכל אחריות בקשר עם תקשורת זו וכל תוצאה שלה.

מידע מסחרי ופרסומות באתר:

באתר ישנו מידע פרסומי מסוגים שונים. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכן הפרסום ועל המוצרים אשר מתפרסמים באתר, אחריות זו חלה על המפרסם ועל נותן השירות. מומלץ לפני כל רכישה לבדוק היטב את טיב השירות שכן זוהי אחריות של המשתמש בלבד ולא של האתר או מי מטעמו או בעליו.

במקרה של בעיה או מחלוקת מול המפרסם או נותן השירות, האתר או מי מטעמו או בעליו אינם אחראים, ועל כן מומלץ לפנות ישירות לנותן השירות או המפרסם.

שונות:

האתר אינו מתחייב בכל צורה שהיא כי השירותים אותם הוא מספק יינתנו ללא כל הפרעה וברציפות לאורך זמן בלתי מוגבל, ללא הפסקות, בבטחה וללא טעויות כלשהן.

בהתאם לשיקול דעתם הבלעדית של מנהלי האתר, מנהליו רשאים לסגור אותו, לשנות את מראהו, עיצובו, זמינותו וכל דבר אחר כפי שיוחלט על ידם, וכל זאת מבלי שתצטרך ליתן הודעה מראש למי מהמשתמשים.

סמכות השיפוט הבלעדית לבירור כל עניין  או מחלוקת, מוקנית לערכאות המתאימות בעיר תל אביב ועל פי הדין הדין הישראלי בלבד.

פיצויים:

בעלי האתר או מי מטעם האתר יהיו זכאים לדרוש פיצוי במידה והאתר יפגע על ידי משתמש באתר או מפרסם באתר בעקבות הפרה של תנאי השימוש באתר או הפרה כלשהי של הדין. 

עדכון אחרון: נובמבר 2019

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן