יעדים מומלצים לטיול

5 יעדים מומלצים לחופשה בחו״ל בחודש נובמבר 2020

אם אתם חושבים על יעד לטיול בחו״ל בחודש נובמבר אזי הכתבה הזאת תעזור לכם מאוד! תוכלו למצוא בה 5 יעדים אשר אליהם מומלץ לטוס בחודש זה.

קרא עוד

7 יעדים מומלצים לחופשה בחו״ל בחודש אוקטובר 2020 כולל תמונות

חג הסוכות השנה חל בחודש אוקטובר ולכן כדאי לחושב על יעד בחו״ל לחגוג בו את החג! הכתבה הזאת תפרט על 5 יעדים בהם מומלץ לבקר בחודש אוקטובר 2020

קרא עוד

8 יעדים מומלצים לחופשה בחו״ל בחודש ספטמבר 2020

אם עדיין לא החלטתם לאן לטוס בראש השנה בחודש ספטמבר 2020 הכתבה הזאת תעזור לכם מאוד! כל היעדים המומלצים בכתבה אחד ומפורטת מאוד, תהנו!

קרא עוד

7 יעדים בחו״ל שכדאי לטוס אליהם בחודש אוגוסט 2021

הילדים בחופש וזה זמן מצויין לטוס לטיול משפחתי בחו״ל, הכתבה הזאת תעזור לכם לבחור יעד לטיול בחודש אוגוסט. כמובן שלכל היעדים אפשר לטוס עם בהרכב לא משפחתי.

קרא עוד

היעדים המומלצים ביותר לחופשה בחו״ל בחודש יולי 2021

חודש יולי הוא חודש מצויין לצאת לחופשה בחו״ל ובמיוחד שהילדים בבית וצריך להעסיק אותם, הכתבה הזאת תעזור לכם לבחור את היעד המושלם לטיול שלכם בחו״ל.

קרא עוד

היעדים המומלצים ביותר לטיול בחודש יוני 2021

חודש יוני הוא חודש מצויין לטיול בחו״ל, באירופה בדיוק התחיל הקיץ אך עדיין לא המוני מדי, בדרום אמריקה המזג אוויר נוח מאוד לטיולים. חופשה מהנה!

קרא עוד

יעדים מומלצים לחופשה בחו״ל בחודש מאי 2021

חודש מאי הוא חודש מצויין לטיול בחו״ל מפני שזה בדיוק תחילת הקיץ במקומות רבים בעולם אך לא חם מדי, בחודש מאי ישנם פסטיבלים רבים ברחבי העולם שכדי לא לפספס

קרא עוד

היעדים המומלצים ביותר לחופשה בחודש אפריל 2021

אם אתם מחפשים יעדים לטיול שלכם בחודש אפריל 2021 אזי הכתבה הזאת תעזור לכם מאוד! בכתבה תוכלו למצוא יעדים לחופשה בפסח ✈️. כולל מחירי טיסה והתנות עליינו.

קרא עוד

היעדים החמים לחופשה בחודש מרץ 2021

חודש מרץ הוא חודש מאוד מיוחד שכן רוב הקרנבלים והפסטיבלים המפורסמים בעולם מתקיימים בו, מזג האוויר ברוב העולם נוח מאוד לטיולים ועדיין היעדים לא עמוסים מדי.

קרא עוד

היעדים החמים לחופשה בחו״ל בחודש פברואר 2021

אם אתם מתלבטים לאן לטוס בחודש פברואר 2021 אזי הכתבה הזאת תסגור לכם את הפינה, בכתבה תוכלו למצוא מידע רב הכולל אטרקציות, אירועים חשובים וכמובן טיפים והמלצות.

קרא עוד

טיול סולו/לבד

טיול חברים

יעדים מומלצים לזוגות

יעדים מומלצים עם ילדים

טרקים/טיולים אתגרים

טיול עם מספר יעדים

טיול עם רכב שכור

הפלגות נופש/קרוזים

ירח דבש

יעדים בטן גב

בר/בת מצווה

חגים