סיכום ביקור במופע סיאם נירמיט בפוקט [Siam Niramit Phuket]

השנה החלטנו להיות בפוקט מספר ימים ומספר ימים בקאו לאק. היינו כבר בעבר בפוקט וחיפשנו אטרקציה חדשה שתהיה מעניינת גם לנו וגם לבן שלנו סמואל בן ה-7 שאוהב מאוד מופעים, מוזיקה, ריקודים ואת תאילנד בכללי. אחרי חיפוש ברשת גילינו את המופע סיאם נירמיט בפוקט (Siam Niramit Phuket), זהו מופע המשלב הרבה מאוד אלמנטים עליהן אני אדבר בהמשך ובנוי כמן כפר תאילנדי עם הפעלות, דגמים של בתים תאילנדים, מאכלים שאפשר לטעום בין הדוכנים, מופע קיקבוקסינג תאילנדי שגם הבן שלנו התנסה ״בקרב״ מול לוחם מקומי שנגמר עם הרבה חיוכים ותמונות, תחרויות שאפשר לזכות בכל מיני מתנות ועוד..

מהלך הביקור שלנו בסיאם נירמיט בפוקט

בשעה 17:30 הגיע המיניואן לאסוף אותנו למופע ולקח בערך 20 דקות עד שהגענו מהמלון למתחם, בעקרון אם אתם לא מזמינים הסעה פרטית אתם תעברו בעוד מלון אחד או 2 כדי לאסוף מבקרים נוספים. ברגע שתגיעו ותכנסו פנימה ישר יפגשו אותכם עובדי המתחם מחופשים לרקדנים ודמויות תאילנדיות ויציאו לכם לעשות סוג של פולחן מגניב שבו שופכים מים מתוך כוס ואז לכלי מיוחד.

לאחר מכן תכנסו למתחם עצמו ובו תוכלו להתנסות באגרוף תאילנדי עם לוחמים מקומיים וגם להצטלם איתם למזכרת ולאחר מכן להמשיך לטייל בין מתחמים שונים שבכל אחד מהם תוכלו לראות בתים תאילנדים ובהם תוכלו לשוט על סירה בתוך תעלות המים, להאכיל דגים ולטעום קינוח תאילנדי. בבית אחר תוכלו לנסות לפגוע עם כדורים בכל מיני מטרות ולקבל מתנה או לנסות להוציא מתנות כאשר אתם מחוברים לרצועה מיוחדת כאילו אתם בתוך המשחק.

ישנו מתחם עם מוזיקה שבה ניתן להתנסות בנגינה בכלים תאילנדים ולראות את מוזיקאית מנגנת, במתחמים עם אוכל שניתן לטעום חביתה תאילנדית מקורית, להתלבש בתלבושות אותנטיות ועוד.. אחרי שתסיימו עם הסיור במתחם תוכלו ללכת לארוחת הערב בסגנון בופה ענקי שבו תוכלו לטעום אינספור מאכלים תאילנדים לצד פירות וקינוחים וגם מאכלים יותר אירופאיים.

כאשר תסיימו את ארוחת הערב תוכלו ללכת לראות מופע קצר שהוא סוג של טרום מופע אשר מתקיים במרכז המתחם. והשלב האחרון והמרכזי ביותר הוא המופע בתאטרון שזה לגמרי השיא של הערב.

להזמנת כרטיסים לחצו כאן

מופע סיאם נירמיט בפוקט

לנו מאוד חשוב כאשר אנחנו הולכים למופעים בתאילנד שלא יהיה בהם שימוש בבעלי חיים, וזאת הסיבה שבחרנו במופע הזה כי הוא משלב הרבה מאוד אלמנטים של ריקודים, מופע, שירה ומוזיקה וללא בעלי חיים.

אני לא רוצה לספר לכם מה בדיוק יש במופע על מנת שזה לא יהרוס לכם את כל החוויה, רק אגיד שהמופע הוא בערך שעה וחצי ואי אפשר להזיז את העיניים לרגע.

לסיכום

המופע סיאם נירמיט בפוקט היה מאוד מאוד מעניין גם לנו וגם לבן שלנו, והאולם הענק היה מלא כמעט עד אפס מקום. אני חייב לציין שהמופע הוא לא רק לילדים או למשפחות עם ילדים אלא מאוד מתאים גם לזוגות ובעצם לכולם בתנאי שאתם אוהבים תרבות והצגות. אם אתם רוצים להרגיש את תאילנד ולהכיר את התרבות התאילנדית יחד עם ההסטוריה שלהם תבקרו במתחם הזה.

הזמנת כרטיסים לסיאם נירמיט בפוקט

מידע נוסף:

  • ילדים עד 100 ס״מ נכנסים חינם בין 100-140 ס״מ יש מחיר מיוחד.
  • המופע עובד כל יום חוץ מימי שלישי.
  • אפשר לקנות כרטיסים רק למופע והביקור כפר ואפשר לקנות כרטיס משולב עם ארוחת ערב בסגנון בופה.
  • אסור לצלם במהלך המופע – מאוד מקפידים על זה.

מופע מומלץ מאוד בפוקט סיאם נירמיט [Siam Niramit Phuket]

תמורה למחיר
המופע והכפר התאילנדי
הצוות
האוכל

המופע מרהיב ומשלב אלמנטים רבים והכפר בו הוא נמצא מרתק. אנחנו מאוד ממליצים לבקר בו אם אתם בפוקט.

User Rating: 5 ( 3 votes)

שתפו את העמוד

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
דילוג לתוכן