ספר הילדים ״חופשה נעימה – יומן מסע מעבר לים״

בדרך לחופשה משפחתית בחו״ל? כבר הגעתם אל היעד? או שחזרתם מחופשה מדהימה? אם תשובתכם לאחת השאלות היא ״כן״ והילדים שלכם בגילאי 4-8, חובה להצטייד בספר הילדים ״חופשה נעימה – יומן מסע מעבר לים״ מאת סרג׳יו אפטר.

קצת על הספר:

הספר מתאר את חוויית החופשה המשפחתית בחו״ל מנקודת מבט של ילד. כל יום יש הרפתקה אחרת וכל יום היא הזדמנות לקרבה עם ההורים והאחים. הספר נכתב כיומן מסע וכל משפחה תזדהה עם ההתרחשויות במהלך החופשה שהספר מספר עליה: הפינוקים, הכיף, הטיולים בשטח, ילדים מארצות אחרות, הקניות וחוויית הטיסה, בין היתר. איורים שהילדים מאוד אוהבים ובעיקר… חרוזים. אפשר לקחת מהספר השראה ורעיונות לבילוי משפחתי מהנה, שאפשר ליישם גם בבית וגם בחופשה, כמו משחקי כריות, סיפורים על מדינות ומנהיגים, הכנת ילדים לפני טיסה ועוד. 

הסיפור הוא מעין חוויה מהנה ומקסימה במיוחד לפני או אחרי יציאה לחופשה משפחתית מעבר לים (וגם במהלכה). אז אם אתם רוצים להכין את הילדים לחופשה שבפתח, או אם רציתם לקחת ספר לקריאה במהלך החופשה, או אם כבר חזרתם ורוצים לסגור מעגל, ״חופשה נעימה – יומן מסע מעבר לים״ הוא הספר בשבילכם ובשביל הילדים שלכם. לא תמצאו ספר אחר בעברית על חופשה בחו״ל.

הַחֻפְשָׁה הַמִּשְׁפַּחְתִּית הִתְחִילָה בַּמּוֹנִית

אֶל אוּלָם הַהַמְרָאוֹת, בְּלִוּוּי שְׁתֵּי מִזְוָדוֹת.

טַסְנוּ בְּמָטוֹס גָּדוֹל כְּמוֹ לִוְיָתָן,

וְדֶרֶךְ הַחַלּוֹן הַיָּם נִרְאָה קָטָן!

החרוזים, האיורים והתיאורים המאפיינים את הספר חופשה נעימה מזמינים את הקורא להסתכל על חופשה כהזדמנות לקרבה מסוג אחר בין בני המשפחה, באמצעות יצירת חוויות משותפות ותוך כדי יצירת תקשורת בין אישית. הספר שנכתב בהשראת חופשה משפחתית של הסופר וילדיו, מעורר עניין בתרבויות אחרות, במיוחד מעבר לים, ומספר בכתיבה נעימה, קלילה וכנה, על מסע של ילד קטן עם בני המשפחה שלו בארץ אחרת.

קצת על הסופר סרג'יו א. אפטר:

סרג'יו א. אפטר בן 49, נשוי + 2, נולד וגדל בצפון ארגנטינה בבית שהייתה בו אהבה גדולה לספרים. בגיל 29 עלה לישראל לאחר שהספיק לראות עולם (הוא חי בארה״ב ובבלגיה תקופות ממושכות). הוא בחר במקצוע עריכת הדין ובזמנו החופשי מנהל בלוג ספרותי.

״מאז ומתמיד הייתי טיפוס הרפתקני, אהבתי לטייל ולנסוע למקומות חדשים עוד מגיל צעיר, צברתי חוויות מסביב לעולם וגם הספר הזה נולד באופן ספונטני”, מספר מחבר הספר, “הכתיבה שלי ברובה הייתה מאז ומתמיד מקצועית, כתבי בי דין וחוזים, ותמיד שמתי דגש על עניין הדיוק והשפה״.

באחד הימים החל סרג'יו לכתוב, לא עבור עצמו אלא עבור האחרים שיקראו. הוא פתח בלוג בספרדית בשם קורא וסופר סתם ושם הוא כתב על ספרים וסופרים שהוא קורא בעצמו. עם לידת הבנים, החל גם לכתוב בעברית. בטקסטים שלו נחשפים הצבעים, הקצב והרגש הייחודיים, אשר הגיעו איתו לארץ מדרום אמריקה הרחוקה ויוצרים משב רוח מרענן בספרות הילדים הישראלית. בשנים האחרונות בהשראת שני בניו, סרג'יו כותב שירי ילדים וכעת החל לכתוב גם שירה למבוגרים.

אז איפה קונים את הספר?

את הספר ״חופשה נעימה – יומן מסע מעבר לים״ תוכלו למצוא בחנויות הספרים ובאתרי האינטרנט של רשתות הספרים בארץ. בנוסף ניתן להשיג אותו בהנחה משמעותית דרך דף הפייסבוק ״חופשה נעימה – יומן מסע מעבר לים״.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן