השכרת טרקטורון בחו"ל

הישראלים אוהבים מאד לנסוע לטיולים בחו"ל. יש כאלו שיעדיפו ביקור בעיקר בבית מלון במדינה רחוקה כדי ליהנות מהרוגע ומהמנוחה בשיטת בטן גב. אחרים ייהנו להכין מראש את לוח הזמנים בכל יום כדי לראות כמה שיותר נופים מרהיבים, לבקר במוזיאונים, ליהנות מפארקים ייחודיים עבור הילדים ועוד. אחת האופציות המוצלחות ביותר היא נסיעה לחו"ל אשר כוללת טיולים אתגריים בנופים קסומים כמו רכיבה על טרקטורון ביערות, מצנחי רחיפה בים, קפיצות באנג'י, ירידה באמצעות אומגה ועוד.

כאשר מחפשים פעילות אקסטרים שתעלה את האדרנלין בגוף לרמה גבוהה, התשובה היא רכיבה על הטרקטורון הייחודי אקסס SP400 וזאת לאור התכונות הייחודיות שלו. זהו כלי תחבורה עוצמתי ביותר המותאם לנוסע יחיד והוא מעולה לכל תנאי השטח כמו דיונות חוליות, שטחים הרריים הכוללים אבנים וסלעים. הבחירה בו היא כיוון שיש בו מנוע עוצמתי של ארבע פעימות ו – 4 שסתומים, מערכת הזרקת דלק שהיא אלקטרונית ותיבת הילוכים מעולה עם טווח הילוכים נמוך, גבוה וגם הילוך אחורי.

טרקטורון בחו"ל

אוהבי הטיולים אשר מעוניינים לנסוע מעת לעת לטיולי שטח, בוחנים אפשרויות רבות כדי לבחור את האזור היפה ביותר שיש אפשרות לשלב בו נסיעות בשטח עם הנאה עצומה תוך תמרון בין הכשלים השונים. אתרי האינטרנט מעניקים הכוונה והצעות שונות של מקומות רבים בעולם. אפשר ליהנות מטיולי טרקטורון במקומות כמו האי קוס הקרוב גיאוגרפית לישראל, במרוקו, קרואטיה, פיליפינים, במדינות סקנדינביה ובארצות רבות נוספות.

תכנון של טיול מעבר לים

אוהבי ההרפתקאות בונים מסלול של בילויים והנאות במדינת היעד. ברוב המקרים הם מזמינים כרטיסי טיסה במועד הנוח לבני הזוג, בני המשפחה או החברים. לאחר מכן בהתאם לכמות הנוסעים הם בוחנים את האפשרויות של מכוניות להשכרה. יש נסיעות שבהם אפשר לשכור רכב משפחתי ובמקרים אחרים כשהחבורה היא גדולה שוכרים רכב עם שבעה מקומות ישיבה, או רכב גדול יותר. המגמה היא שיהיה די מקום הן לנוסעים והן לציוד כיוון שמדובר במרחקים גדולים של נסיעה בכל יום לטיולים השונים ולכן אי אפשר לשבת בצפיפות ובחוסר נוחות.

אפשר לשלב בין טיולים ברגל כמו בקניונים המרהיבים בארצות הברית לבין ימים שבהם שוכרים טרקטורון ומגיעים לחבלי ארץ קסומים שקשה לזוז מהם לאור יופיים הייחודי, כמו לדוגמה באלפים באירופה, אם מטיילים בצפון איטליה, באוסטריה או בשוויץ.

ניסיון של טיולי שטח

מי שנהנה לבצע בישראל טיולי שטח בצפון, בדרום ובמקומות נוספים ברחבי ישראל, מעוניין מאד לבצע גם טיול על גבי טרקטורון בחו"ל באזורים שהדבר אפשרי. מתאמים מראש את כמות הטרקטורונים שמעוניינים לשכור ויוצאים בטור ארוך עם מדריך מנוסה שמסביר הן את שיטת הרכיבה והן על המקומות שהם יראו בדרך.

אין ספק שלאור הטבע הפראי והיפהפה, הישראלים ימשיכו לטייל באמצעות טרקטורונים בכל נקודה על פני הגלובוס.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן