אפליקציות לחו״ל – אפליקציות להזמנת טיסות, מלונות, ניווט ולהזמנת מוניות

הכתבה הזאת תפרט על אפליקציות לחו״ל אשר יעזרו לכם לפני הטיול ובמהלכו.

אפליקציות להזמנת טיסות לחו״ל

אם אתם רוצים להזמין מלון יש פה עד 15% הנחה בבוקינג, לחצו כאן להנחה – http://bit.ly/35rrx36

Kayak – ישנם הרבה מאוד אתרים להשוואת מחירי טיסות ליעדים בחו״ל מישראל, אחד מהם הוא קייאק, השימוש בוא נוח גם בנייד וגם במחשב הביתי. האפליקציה גם מאפשר למשתמשים להגדיר התראות על מחירים ולעקוב אחר מחירי טיסות לאורך זמן.

SkyScanner – זהו מנוע חיפוש נסיעות מקוון המאפשר למטיילים להשוות מחירים של טיסות, בתי מלון והשכרת רכב ממאות אתרי נסיעות. בנוסף הם מציעים הנחות והצעות בלעדיות. האתר גם מאפשר למשתמשים להגדיר התראות על מחירים עבור טיסות ולהשוות מחירים בין חברות תעופה וסוכנויות נסיעות שונות.

Momondo – זאת אפליקציית נסיעות המאפשרת למשתמשים לחפש ולהזמין טיסות, כמו גם להשוות מחירים בין חברות תעופה וסוכנויות נסיעות שונות. היא גם מספקת מידע על עיכובים וביטולים בטיסות. האפליקציה זמינה עבור מכשירי אנדרואיד ו-iOS כאחד.

Kiwi.com – הוא מנוע חיפוש נסיעות המאפשר למשתמשים למצוא ולהזמין טיסות. הוא מציע גם אפשרות חיפוש גמישה המאפשרת למשתמשים לחפש טיסות על סמך התקציב וזמני היציאה וההגעה המועדפים שלהם.

Google Flights – גוגל טיסות היא אפליקציית נסיעות המאפשרת למשתמשים לחפש ולהזמין טיסות, כמו גם לעקוב אחר מחירי הטיסות לאורך זמן. הוא גם מספק מידע על עיכובים בטיסות, ביטולים ושינויים בשער. זה זמין עבור מכשירי אנדרואיד ו-iOS כאחד.

למידע נוסף על הזמנת טיסות לו קוסט לחצו כאן כרטיסי טיסה

חושבים שצריכים להיות אפליקציות נוספות ברשימה שלנו, תכתבו בתגובה למטה בבקשה.

אפליקציות לחו״ל – שלב ההתארגנות לפני הטיסה:

Packpoint – זאת אפליקציה שתעזור לכם באריזות ולוודא שלא שכחתם שום דבר.

AccuWeather – בעזרת האפליקציה הזאת תוכלו לבדוק מזג אוויר בזמן נתון בכל מדינה בעולם.

XE Currency – אפליקציית המרה מעולה שתראה לכם כמה כסף בדיוק תצטרכו לקחת איתכם לדרך ולוודא שאתם הולכים להמיר בשער הנכון.

LoungeBuddy – אם יש לכם קונקשיין ארוך, האפליקציה הזאת תעזור לכם למצוא לאונג' בכל שדה תעופה בעולם.

Rome2rio – זוהי אפליקציה לתכנון נסיעות המסייעת למשתמשים למצוא את אפשרויות המסלול הטובות ביותר למעבר בין שני מיקומים, כולל טיסות, רכבות, אוטובוסים ונהיגה. זה זמין עבור מכשירי אנדרואיד ו-iOS כאחד.

אפליקציות ניווט בחו״ל

מפות גוגל – מפות גוגל היא אפליקציית מיפוי וניווט מקיפה שניתן להשתמש בה כדי לתכנן מסלולים, למצוא עסקים מקומיים, אטרקציות ולקבל עדכוני תנועה בזמן אמת. האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד ו-iOS כאחד.

Maps.me – אפליקצית ניווט ללא צורך באינטרנט פעיל וחינמית המספקת מפות מפורטות למדינות וערים בכל רחבי העולם. כל שעשליכם לעשות זה להוריד מראש את המפה של אותה המדינה שבה תבקרו והאפליציה תראה לכם איך להגיע לכל מקום.

Waze – היא אפליקציית ניווט פופולרית המספקת מידע תנועה בזמן אמת, התראות על תאונות וסגירת כבישים ויכולת לדווח על אירועי תנועה, משטרה, חפצים על הכביש, מצלמות מהירות וכו.. בנוסף היא מאפשרת למשתמשים למצוא את תחנות הדלק הזולות ביותר לאורך המסלול שלהם.

MapFactor GPS Navigation – אפליקציית מפה ואפליקציית ניווט בחינם, לא מקוונת המספקת מפות מפורטות למדינות וערים בכל רחבי העולם. זה כולל גם מידע תנועה בזמן אמת ויכולת להגדיר נקודות עניין מותאמות אישית.

Sygic GPS Navigation – היא אפליקציית ניווט פופולרית המספקת מפות מפורטות, מידע תנועה בזמן אמת ויכולת להגדיר נקודות עניין מותאמות אישית. הוא כולל גם מערכת התרעה למצלמות מהירות.

Moovit – היא אפליקציית תחבורה ציבורית המספקת מידע מפורט על לוחות זמנים של אוטובוסים ורכבות, זמני הגעה בזמן אמת, תכנון מסלולים ושיבושים בשירות.

Here WeGo – היא אפליקציית מיפוי וניווט מקיפה המספקת מידע מפורט על אפשרויות התחבורה הציבורית, כולל מידע בזמן אמת, תכנון מסלולים ושיבושים בשירות.

Citymapper – זאת אפליקציית תחבורה המספקת מידע מפורט על אפשרויות התחבורה הציבורית, כולל מידע בזמן אמת, תכנון מסלולים ושיבושים בשירות.

מוניות בחו״ל והשכרת רכבים בחו״ל

Uber – נחתתם בשדה תעופה ולא תרצו לשלם ביוקר על המונית, תשתמשו באפליקציה הזאת למצוא נהג שיקח אותכם לכל יעד שתרצו במחיר ידוע מראש,היתרון שאין צורך לשלם לנהג ישירות במזומן חסרון, האפליקציה לא עובדת בכל המדינות בעולם ולא תמיד תוכלו להזמין ישירות לשדה התעופה.

Grab – אפליקציה להזמנת מונית בתאילנד שתעזור לכם מאוד, מאוד דומה לאובר.

פאפם פאפם – אפליקציה להשוואות מחירים והשכרת רכבים בחו״ל – לכתבה מלאה על השירות לחצו כאן 

Rentalcars.com – זהו שירות הזמנת רכב בינלאומי המציע מגוון רחב של אפשרויות להשכרת רכבים במקומות ברחבי העולם. האתר מאפשר למשתמשים להשוות מחירים ולקרוא חוות דעת של לקוחות של חברות השכרת רכב.

BikesBooking.com – שירות הזמנות מקוון עבור אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ואופניים בכל רחבי העולם. בעזאת השירות הזה ניתן להשוות מחירים ולהזמין רכבים במקומות ברחבי העולם.

KiwiTaxi – היא מערכת הזמנת העברות מקוונת המציעה הסעות לשדה התעופה והשכרת רכב במקומות ברחבי העולם. אפשר גם להשוות מחירים ולהזמין העברות והשכרת רכב עם ספקים מורשים.

GetTransfer – הוא שירות הזמנות להעברות והשכרת רכב עם נהג אישי במחירים הטובים ביותר. זה מאפשר למשתמשים להשוות מחירים ולהזמין העברות והשכרת רכב במקומות ברחבי העולם, כולל העברות מסוקים ומטוסים.

רכבות ואוטובוס (תחבורה ציבורית בחו״ל)

Omio – היא אפליקציית נסיעות המאפשרת למשתמשים לחפש ולהזמין כרטיסי רכבת ואוטובוס באירופה ובמקומות אחרים בעולם. הוא מספק גם מידע על זמני יציאה, זמני הגעה ומחירי כרטיסים, כמו גם ביקורות ודירוגים של חברות הרכבות והאוטובוסים.

12Go – היא אפליקציית נסיעות המאפשרת למשתמשים לחפש ולהזמין כרטיסי רכבת ואוטובוס, כמו גם כרטיסי מעבורת, ביעדים ברחבי העולם. היא מספקת גם מידע על זמני יציאה, זמני הגעה ומחירי כרטיסים, כמו גם ביקורות ודירוגים של חברות התחבורה.

Trip.com – אפליקציית טיולים המאפשרת למשתמשים לחפש ולהזמין כרטיסי רכבת ואוטובוס ביעדים ברחבי העולם.בעזרתה גם ניתן למצוא מידע על זמני יציאה, זמני הגעה ומחירי כרטיסים, כמו גם ביקורות ודירוגים של חברות הרכבות והאוטובוסים.

Rail Europe – היא אפליקציית נסיעות המאפשרת למשתמשים לחפש ולהזמין כרטיסי רכבת באירופה, כולל רכבות מהירות כגון Eurostar ו-TGV. ניתן גם למצוא מידע על זמני יציאה, זמני הגעה ומחירי כרטיסים, כמו גם ביקורות ודירוגים של חברות הרכבות.

Trainline –  אם אתם צריכים רכבת באירופה זאת אפשרות מצויינת. ניתן למצוא גם מידע על זמני יציאה, זמני הגעה ומחירי כרטיסים, כמו גם ביקורות ודירוגים של חברות הרכבות.

אפליקציות לחו״ל של אוכל ומסעדות

DrinkAdvisor – לאוהבי חיי הלילה, האפליקציה תראה לכם את כל הפאבים והמסיבות בכל העולם.

Urbanspoon – אפליקציה שתעזור לכם למצוא מסעדות טובות בכל העולם.

מציאת אטרקציות בחו״ל

CityMaps2Go – אפליקציה למציאת כל האטרקציות באותה המדינה שאתם נמצאים בה.

TripAdvisor – בעזרת טריפ אדוויזור תוכלו לקרוא המלצות של אנשים על אטרקציות ומסעדות ברחבי העולם, חשוב לציין שלא תמיד המידע אמין. בנוסף תוכלו להשאיר חוות דעת וציונים בעצמכם על מסעדות ומלונות.

Viator – אפליקציית טיולים המאפשרת למשתמשים להזמין סיורים, פעילויות וחוויות ביעדים ברחבי העולם. היא גם מספקת ביקורות, דירוגים ותמונות של הסיורים והפעילויות, כמו גם מידע על זמני יציאה ומקומות מפגש.

GetYourGuide – היא אפליקציית טיולים המאפשרת למשתמשים להזמין סיורים, פעילויות וחוויות ביעדים ברחבי העולם. ניתן גם לקרוא ולהוסיף ביקורות, דירוגים ותמונות של הסיורים והפעילויות, כמו גם מידע על זמני יציאה ומקומות מפגש.
אתר אינטרנט: https://www.getyourguide.com/

Tiqets – היא אפליקציית טיולים המאפשרת למשתמשים להזמין כרטיסים למוזיאונים, סיורים ואטרקציות אחרות ביעדים ברחבי העולם. תוכלו דרכה למצוא גם מידע על שעות פתיחה, מיקום וביקורות על האטרקציות.

Go City – היא אפליקציית טיולים המאפשרת למשתמשים להזמין כרטיסים לסיורים, פעילויות ואטרקציות ביעדים ברחבי העולם. הוא גם מספק מידע על זמני יציאה, מיקומי מפגש וביקורות על האטרקציות.

כתבה על טיול זוגי עם גו סיטי בפריז ניתן למצוא כאן

TicketNetwork – היא אפליקציה המאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור כרטיסים לקונצרטים, ספורט ואירועי תיאטרון. זה גם מספק מידע על האירועים והמקומות, כמו גם ביקורות ודירוגים לאירועים.

אפצליקציות להזמנת מלונות ודירות בחו״ל

Booking.com – אתר/אפליקציה זו מאפשרת לכם לחפש ולהזמין מלונות ודירות ביעדים ברחבי העולם. יש בו מבחר גדול של נכסים הכולל את היקרים ביותר לצד אוהלים בבתים פרטיים, לאחר השהות ניתן לכתוב חוות דעת על מקום האירוח. היתרון הגדול של בוקינג שיש שירות לקוחות בעברית וניתן לבטל את ההזמנה מאוד בקלות.

אם אתם רוצים להזמין מלון יש פה עד 15% הנחה בבוקינג, לחצו כאן להנחה.

Agoda – זהו אתר וגם אפליקציה אש מתמקדת בעיקר במדינות אסיה, תוכלו למצוא מגוון מאוד גדול של נכסים מכל הסוגים במחירים אשר מתאימים לכל סוגי המטיילים. כמו בבוקינג גם כאן ניתן להשאיר חוות דעת לאחר השהות.

HotelsCombined – אפליקציה ואתר זה מאפשר לכם לחפש ולהשוות מחירים ממספר אתרי הזמנת מלונות בו-זמנית, כגון Booking.com, Expedia ו-Hotels.com. תוכלו למצוא מגוון רחב של נכסים ומחירים תחרותיים. לאפליקציה יש גם תכונה המאפשרת למשתמשים לסנן את תוצאות החיפוש שלהם לפי קריטריונים ספציפיים, כמו מחיר, מיקום ושירותים.

Trivago – אותו הרעיון כמו הוטל קומביינד, אפליקציה זו מאפשרת לך להשוות מחירים ממספר אתרי הזמנת מלונות, כדי שתוכל למצוא את הדיל הטוב ביותר עבורכם. ניתן לבחור סינון לפי הדרישות שלכם ולקוא חוות דעת של מטיילים.

Airbnb – אפליקציה אשר מתמחה בהזמנה מקומות לינה ייחודיים, כולל דירות, בתי נופש ואפילו טירות. בנוסף תוכלו גם להשכיר בה את הנכס שלכם לתיירים ואף להשכיר או לשכור חדר בדירה קיימת. זוהי אפשרות טובה אם אתם מחפשים משהו קצת שונה מהשהות במלון הרגיל. גם כאן ניתן להשאיר תגובה וחוות דעת לאחר השהות.

אטרקציות לציבור הדתי בחו״ל

Simple Luach – לוח שנה יהודי עם המון תוספות למשל היכן למצוא מניין קרוב, היכן למצוא בית כנסת קרוב, רשימה של עירוב, זמנים, ותעזור לכם למצוא את כיוון ירושלים לתפילה, אם אתם שומרי מסורת שווה להוריד גם ליום יום בארץ.

Is It Kosher? – מחפשים אוכל כשר בסופרמרקטים ברחבי העולם, היא אפשרות חינמית מצויינת. ובנוסף בעזרת האפליקציה תוכלו למצוא מסעדות וחנויות כשרות בכל העולם ועוד הרבה דברים אחרים הקשורים בדת. ישנה אפשרות להתשמש באפליקציה ללא אינטרנט פעיל.

אפליקציות כלליות לחו״ל

Whatsapp – אמא ואבא תמיד ישמחו לשמוע את קולכם!

Gaspy – אפליקציה ניו זילנדית שעוזרת בהנחות בזמן תדלוק. 

Google Translate – אם תרצו לברר אך מגיעים למקום מסויים בשפה המקומית, או לשאול כמה עולה מוצר מסויים האפליקציה הזאת תעזור מאוד.

Shoebox – כדי שהתמונות לא ילכו לאיבוד במהלך הטיול רצוי לשמור אותם באפליקציה הזאת,  גיבוי מאוד חשוב בשביל לשמור על התמונות שצילמתם.

אפליקציות לטסים לקובה:

Osmand – אפליקציית ניווט, חובה להוריד את המפה של קובה לפני שאתם מגיעים למדינה. בגלל שהמקומיים לא תמיד מבינים אנגלית והמוניות לא זולות מומלץ ללמוד איך להשתמש באפליקציה ואז היא תחסוך לכם כסף, זמן ומאמץ.

Pocket – בעזרת האפליקציה תוכלו לראות דפי אינטרנט ללא אינטרנט פעיל (אופליין).

אפליקציות מומלצות בסין:

על מנת שתוכלו לגלוש שאתרים אשר חסומים בסין כמו פייסבוק, וואטסאפ, יוטיוב וכו.. דבר ראשון הוריד VPN. הנה כמה שעובדים היטב – פרוקסי VPN, טורבו VPN, יוגה VPN

Didi – אפליקציית מוניות זולה. האובר של סין.

Wechat – אפליקציית על! עושים דרכה הכל.. הודעות שיחות תשלומים העלאת סרטונים ופרסום של מה שבא לך. הרבה סינים ירצו להוסיף אתכם לוויצ'ט שלהם.

הבהרות:

  • לתשומת לבכם רוב אפליקציות לחו״ל מיועדות לכל סוגי הניידים, אם הלינק שצירפנו הוא לאנדרואיד זאת לא אומרת שהאפליקציה לא פעילה לאייפון ולהיפך
  • בנוסף שרשימה זו אינה ממצה וייתכנו אפליקציות נוספות שמתאימות לקטגוריה של אפליקציות לתכנון טיולים
  • חובה להוסיף, האפליקציות ברשימה אינן מדורגות לפי סדר העדפה, אלא היא רשימה של אפליקציות ידועות המכסות את הקטגוריה שציינו.

אם יש לכם המלצות נוספות, נשמח אם תוסיפו בתגובות למטה.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  • Zvi subay 23 אוקטובר 2018 16:15 at
    Zvi subay 23 אוקטובר 2018 16:15 at

    כתבה מעולה
    הייתי ממליץ בחום על komoot מעולה לטרקים ורכיבה על אופניים בכל יעד בעולם אומנם בתשלום אולם מיזערי

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
דילוג לתוכן