איי סיישל עם ילדים: חופשה עצמאית עם 3 ילדים במחיר שפוי

סיישל עם ילדים

המלצות למלונות ואטרקציות באיי סיישל עם ילדים מאת ליאת. טסנו לטיול משפחתי לסיישל וחזרנו לספר לכם שאפשר לטייל ביעד זה גם בלי לקרוע את הכיס.

חזרנו השבוע (חודש אפריל) מטיול 10 ימים, הרכבנו עצמאית. רוב הכתבות הן על זוגות וירח דבש, שאבתי מהם פרטים רלוונטים.

הכתבה היא מחוויה אישית שלי! לא תצליחו בחיים לקבל תשובה חותכת לגבי עונה יבשה, אין עונה יבשה!!!! אין חודשים יבשים!!! הטבע מאזן את עצמו, שבוע שהיה שרב רותח אחריו יגיע גשם זלעפות.. ברמת מעיליי ניילון צהובים ומגפיי גומי.

טיסות לאיי סיישל:

טיסות חוץ ופנים הוזמנו דרך סקייסקאנר חודש וקצת מראש מחיר זול, טיסה בנלאומית דרך אתיופיה קונקשיין קצר.

איי סיישל עם ילדים: בית מלון ואטרקציות

ישנו בשלושת האיים חובה חובה חובה בראבק. לישון מספר ימים בכל אי. יש מלא מלא מה לראות מעבר לחופים הפופולריים. לא תספיקו בטיול יומי לראות רבע ממה שכל אי מציע.

הטיולים היומיים ממאהה נותנים ״דוגמית״ מכל אי, תרגמתי וקראתי המון חוות דעת מגולשים בחו״ל, וסגרתי מראש טיולי יום, ונהגים בכל אי. מחירים יותר זולים מהארץ! ברור שמי שתקוע בריזורט יוקרתי ישלם 30 שקלים על בקבוק מים.

פרלין עם ילדים:

טיסה קצרה ממאהה לפרלין צ׳ק אין 25 דקות לפני מספיק ביותר. אפשרי לבקש להקדים את הטיסה על בסיס מקום פנוי, סגרנו 3 לילות במלון La doc, סגרנו ישירות מול המלון סוויטה ענקית מפנקת.

למחרת יצאנו לטיול יום שסגרנו מראש בווטסאפ עם מדריך שאסף אותנו שכלל  אי הצבים,סנט פייר וקוזין חובה. מחירים וציפיות מסוכמים, בת 6 חינם.

חוף ״האנס לזיו״ המדובר בפרליןאכזבה. לא הבנתי מה ההתלהבות!!! בכניסה ארבעה צבים מסכנים כלואים עם קצת חסה, סתמי, עלים יבשים, דומה להדרין בקופנגן, באתי עם ציפיות על 100, ועפנו משם.. מקומיים ומדריכים שפיטפטנו איתם הכי הבינו את הצעקה שלי "המלך ערום! אבל יופי בעיני המתבונן.

לעומתו לא רחוק נמצא חוף אנס ג'ורג'ט חוף מטריףףףף חופי חול קמח, צמחייה סלעים מצויירים חוף גלויה. המים גווני טורקיז צלולים חלקת אלוהים קטנה בכל פוזיציה תמונה תצא נדירה, בגלל שמגבילים יומית כניסת תיירים החוף נשאר נדיר!!!

צריך להירשם מראש בכדי להיכנס לחוף שמוגבל 15-20 אנשים ביום. ביקשתי מהמדריך שסגרנו לאי הצבים שיוריד אותנו מהסירה ישירות בחוף האלוהי הזה.

לה דיג עם ילדים:

מעבורת מהירה הזמנו מהארץ. ישנו 4 לילות במקום קסום וירוק ונקי + ארוחת בוקר, המארחים דואגים להכל בת 6 חינם. אפריל העונה המבוקשת והאידיאלית ספגנו גשם עזזזזז 3 ימים רצופים. אין לדעת בכל רגע נתון את השמיים, שבוע לפני היה שרבי, לכן טיול יומי שיוצא וחוזר ממאהה לשני האיים זה ריזיקה!

מה גם.. אפקט העדר בגלל זמן קצוב להספיק למעבורת אחרונה נוהרים רק לחופים המוכרים ומפספסים את היופי המטריףףףף והסודי שנמצא סמוך, שבעצם המקומיים שומרים עליו.

סגרנו מראש קייקים שקופים בת 6 חינם, טיול האנס מרון עם מדריך, הילדות מחיר מוזל, טיול יום לאיים פליסיטי, קוקו וסיסטר חובה לא לפספס!!! שוב בת 6 חינם.

כל הטיולי יום המדריכים הביאו משקפות ושנורקלים, רוב האי לה דיג זה עליות ירידות כביש צר מאוד קשה לרכוב על אופניים שיורד גשם וגם מסוכן.

שלוליות, בורות, מוניות ורכבים טסים שם נוסעים חופשי באי, כולם ״מגדירים״ את לה דיג כאי קטן, הכל ברגל הכל נגיש הכל קרוב ״אי האופניים״.. אז לא!!!!!! ולא!!!!! חשוך לגמרי בערב ורחוק!!!!

איי סיישל עם ילדים

החוף המדובר האנס סורס דרגנט מפוצץץץץ אצות במים וביבשה. אבל לדעתי חוף גראנד האנס הרבה הרבה יותר יפה.

פה הבנו שכאילו מרכזים את כל התיירות בחופים המוכרים שהפכו לשמורה חלקם כניסה בתשלום. בעוד החופים ליד נשארים בתוליים, מטריפיםםם, נקיים ואנונימיים, מרגיש לי מתוכנן.

וותרו על המוכר, תוזיזו את הראש הצידה. יש באי כמה מקומות אוכל בייתי, מגוון, טעים לקחת/לשבת מחירים זולים מאודדד. לא בריא למתבגרות להיתקע על פיצות.

מאהה איי סיישל עם ילדים:

3 לילות במלון קורל סטרנד, החוף שלו בובילון סתמי ביותר ואנמי. המלון נקי,י שן מאוד, מזכיר מגורי סטודנטים, מלא משפחות עם מלא ילדים רצים עם ארטיקים.

מרגיש מלון שסוגר דילים להשתלמויות וועדי עובדים! כל החזית סורגים, הצוות עייף, אוכל טוב, כדאי מאוד להתאמץ לסבוי הסמוך.

לא שכרנו רכב באיים ולא אופניים סגרנו הכל כולל נהגי איסוף מראש במחירים טובים. טיול יום חופים במאהה חובה! כמובן סגרנו עם דני המדהים.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

 • יניב ינקו 11 יוני 2021 12:29 at
  יניב ינקו 11 יוני 2021 12:29 at

  האם מישהו היה 2 מבוגרים +3 ילדים באותו חדר? אני מחפש כל מיני בתי מלון ונראה כי ההרכב גדול מדי

  • גלית אברהם 11 יוני 2021 14:12 at
   גלית אברהם 11 יוני 2021 14:12 at

   יש לך מלונות עם חדרי סוויטה שניתן להכיל 2 מבוגרים ו3 ילדים

  • Magrafty 11 יוני 2021 16:36 at
   Magrafty 11 יוני 2021 16:36 at

   אני טילתי עם 3 ילדים מעל גיל 12 וחיבו אותנו לקחת 2 חדרים . בסוף לקחנו חדר נוסף ל-3 וחברה של הבת שלי הצטרפה .. זה לא תאילנד הם מאוד מקפידים!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
דילוג לתוכן