טיול בזנזיבר בקורונה – ינואר 2021

אז ככה לפני כשבועיים עשיתי את אחת ההחלטות הטובות ביותר בחיי וסגרתי טיול לזנזיבר יחד עם מאי היקרי וגילי ירקנג'י.
המקום גן עדן עלי אדמות, המזג אוויר היה מדהים (30 מעלות ממוצע) וחשוב לי לציין את זה כאן כי אני רואה שהמון ישראלים בוחרים בכל זאת לטוס במהלך הסגר ולחזור לבידוד, אבל זנזיבר אי שם נשכחה משום מה.

קורונה בזנזיבר

לפי מה שראיתי באפריקה לא מבצעים יותר בדיקות קורונה, אפילו לפני הטיסה לשם אין צורך בבדיקה, במדינה לא שמים מסיכות בכלל (לא ראיתי בן אדם אחד עם מסיכה כל הטיול), הכל פתוח ופועל כרגיל וקצת מתכחשים לקורונה – זה דבר חיובי ושלילי בו זמנית בגלל שזה מדהים לברוח ולשכוח מהקורונה שם אבל מצד שני חשוב לקחת את הסיכון בחשבון.

מלון מומלץ בזנזיבר

אנחנו סגרנו למלון מייבלו בחוף נונגווי שהוא החוף הכי יפה בזנזיבר (לפי הדעה של רוב האנשים), במהלך הטיול עשינו את כל האטרקציות הפופולריות (וזה היה שווה כל שקל!!)
סגרנו את הטיול דרך דניאל חזות ורחל לוי שעזרו לנו המון בכל מה שצריך ופתרו לנו את כל הבעיות לפני הטיסה! (בתקופה הזאת זה הכי חשוב יותר מהכל).
בנוסף הם ארגנו לנו את עלי שהוא הנהג הפרטי שעשה לנו את כל הטיול!

עלויות הטיול

המקומיים שם נחמדים בקטע קיצוני, התרבות שלהם מבוססת על כבוד וערכים, לא נתקלתי ברגע אחד של חשש בטיול אפילו מגניבות (כמובן שבכל זאת חשוב להזהר).
עלות הטיול לא זולה בייחוד בתקופה זאת- הטיסה מאוד יקרה (1000-1200 דולר) אבל המחייה שם דיי זולה. עלות משוערת לשבוע וחצי בין 7-9 אלף שקל כולל הכל (טיסה ומלון, מסעדות, המון אטרקציות והמון קניות)

החלק החשוב מכל

המקומיים מתים על הישראלים!!! הם הכי מתגעגעים אליהם בעולם והרגיש לי שהיינו הישראלים היחידים על האי כי לא נתקלנו בישראלים לאורך כל הטיול, וכולם לא הפסיקו לשאול אותנו מתי יגיעו עוד ישראלים ומתי נחזור לתייר שם. אז אם מישהו מוכן לקחת את הסיכון ולברוח לטעימה קטנה מגן עדן אני יותר ממליץ, והתמונות ידברו בעד עצמן.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן