השכרת רכב עם מנוע החיפוש – פאפם פאפם [כל מה שצריך לדעת]

אם אתם מתכוונים לשכור רכב לחופשה הבאה שלכם, בטח שמתם לב שמחירי ההשכרה די יקרים ביחס למחירים שהיו לפני הקורונה. זה קורה בגלל מחסור ברכבים בחברות ההשכרה ביעדים שונים. אנחנו תמיד ממליצים לבצע השוואת מחירים בין מספר אתרים, בכדי שתוכלו להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם.

שווה לבדוק בכמה אתרים גדולים מחו"ל וגם אתר או שניים של חברות מהארץ, כי לפעמים יש מבצעים או יעדים שזולים יותר באתר אחד מאשר אתר אחר ואי אפשר לדעת מראש, איזה אתר יציג לנו את הדיל האידיאלי.

אחת הבעיות כשעורכים השוואת מחירים בין אתרים שונים להשכרות רכב, מלבד הזמן הנדרש במציאת האתרים ובחירת היעד והתאריכים שוב ושוב, היא שכל אתר מציג את הדילים והתנאים בצורה שונה. זה אומר שאתם צריכים להתחיל לחפור ולהכיר את המונחים של כל אתר ולבדוק באותיות הקטנות מה בדיוק מוכרים לכם ומה כלול או לא כלול במחיר. ממש עבודת מחקר, שיכולה לקחת הרבה זמן.

במקום לעבור בין אתרים שונים ולהשקיע הרבה זמן, תוכלו לעשות שימוש במנוע חיפוש חדש להשכרות רכב, בשם פאפם פאפם. אם תרצו – זה ה-Skyscanner של השכרות הרכב. מנוע החיפוש הזה הוא מיזם ישראלי חדש שהושק במהלך הקורונה, בקיץ של 2021.

חיפוש קל לפי יעד, באנגלית או בעברית

הממשק שלו נקי ופשוט. אין בו פרסומות והוא מאפשר השוואה מאוד נוחה בין הצעות שונות המגיעות מאתרים שונים. הדגש של פאפם פאפם הוא להביא לכם את כל מגוון ההצעות מהאתרים השונים, כדי שלא תתאמצו לבצע השוואה. מונחים שונים באתרים השונים עברו התאמה לשפה אחידה, בכדי שתבינו בקלות מה יש או אין בדילים שאת רואים.

זה מנוע החיפוש הראשון להשכרות רכב המציע הצעות זולות להשכרת רכב מהאתרים הגדולים בחו"ל כדוגמת Rentalcars, שמביאים לכם הצעות זולות עם ביטוח בסיסי ובמקביל גם הצעות מספקים ישראלים כמו אופרן הכוללות ביטול השתתפות עצמית ואף אפשרות לרכישת הרחבת ביטוח לרכיבים מוחרגים כמו שמשות וצמיגים.

שתי הצעות לשבוע מחברת יורופקאר, מימין – הצעה עם ביטוחי בסיס בלבד דרך אתר Argus, משמאל – רכב בקבוצה גדולה יותר, עם נהג נוסף וביטול השתתפות עצמית – בתוספת של 12 ש״ח בלבד באתר Ofran.

למה לבחור בפאפם פאפם?

מה שיפה זה שיש כאן הכל לכולם – הצעות בסיס זולות, למי שרוצה לתפוס מחיר טוב ויודע להסתדר עם הביטוח הבסיסי הכלול והצעות עם ביטוחים מלאים. תוכלו כמובן לסנן את מה שחשוב לכם – למשל לקבל רק הצעות עם ביטול בחינם או הצעות עם ביטוח מלא. חשוב לציין שלא תקבלו בפאפם פאפם הצעות עם מחירים זולים ואז תגלו שאתם חייבים להוסיף משהו בחו"ל. המחירים שאתם רואים הם המחיר המלא והסופי לתשלום, לפני כמובן תוספות אופציונליות, כמו מושבי בטיחות לילדים, מכשיר GPS או אישור יציאה עם הרכב למדינות נוספות, שעלול להיות בתוספת תשלום.

פאפם פאפם לא עובדים עם אתרים שמציעים סתם מחיר נמוך אבל לא כוללים תשלומי חובה ומיסים מקומיים שאח"כ מפתיעים את הלקוח בחו"ל. אם משהו לא כלול במחיר הוא יהיה מודגש וברור.

לחיפוש רכב והשוואת מחיר לחצו כאן

איך זה עובד?

בשלב ראשון מבצעים חיפוש, בשלב השני בוחרים מסננים (סוג הרכב, תיבת הילוכים, חברות השכרה מועדפות, תכנית ביטוח וכו') ובשלב השלישי בוחרים בדיל שמתאים לכם ואתם רוצים לקבל עליו פרטים נוספים או להמשיך בהזמנה. ברגע שבוחרים בהצעה אז אתם בעצם עוברים לאתר הרלוונטי בכדי להשלים את ההזמנה. זה אומר שכל ההזמנה מתבצעת ישירות מול הספק שבחרתם, ממש כמו ב-Skyscanner, ששולח אתכם ישירות לאתר של חברת התעופה או לאתר של סוכנות נסיעות להמשך הזמנה.

פאפם פאפם מבטיחים לכם את המחיר הכי טוב! אחרי שאתם מזמינים את הרכב שרציתם, אתם יכולים לשלוח להם את אישור ההזמנה שקיבלתם ומאותו הרגע, הם גם יתחילו לנטר מחירים לאותו הרכב ואם תהיה ירידת מחיר להצעה דומה במחיר נמוך יותר, הם ישלחו לכם מייל עם פרטים נוספים לצורך ביצוע ההוזלה. זה יעיל במיוחד אם יש עוד כמה שבועות או חודשים עד לנסיעה שלכם, כי יש סיכוי שתהיה ירידת מחיר ותוכלו לחסוך מאות שקלים.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן