חופשה בתאילנד ללא סגר 2022 – כולל טיסות ישירות לפוקט מבן גוריון

עדכון חשוב! ממשלת תאילנד אישרה למחוסנים להכנס לפוקט עם בידוד עד קבלת תשובה שלילית* החל מהראשון בפברואר 2022. כולל טיסות ישירות לפוקט מבן גוריון!

חולמים על תאילנד? הבשורה הזאת תשמח אותכם מאוד. ממשלת תאילנד ככל הנראה בקרוב מאוד תאשר למחוסנים נגד COVID-19 לבקר במדינה ללא צורך בבידוד של שבועיים כמו שנהוג היום.

לדברי יותאסק סופאסורן (Yuthasak Supasorn) מרשות התיירות התאילנדית (TAT-Tourism Authority of Thailand), אם ההצעה שלהם תעבור אזי תיירים מחוסנים אשר יתחילו להגיע לתאילנד מארה״ב ואירופה בחודשים מרץ אפריל לקראת חג הפסחא יקבלו ״דרכון חיסונים״.

בהתחלה נראה שחברות תעופה ימכרו סוג של חבילות ״הכל כלול״ בתאילנד אך מה שיהיה בפועל זה שהבידוד ירד מסדר היום והתיירים יהיו חופשיים לטייל במדינה.

ענף התיירות בתאילנד נחשב לאחד הענפים המובילים במדינה (כ-22% מהתמ"ג) ובכל שנה מבקרים בתאילנד כ-40 מליון תיירים והשנה המספר ירד ב-90%! על מנת להחיות את הענף ולהחזיר לעבודה מליוני עובדים הקשורים לענף הממשלה מחפשת פתרונות באופן מיידי והדרכון חיסונים הוא אחת האפשרויות.

*מידע מפורט על 6 צעדי חובה לכניסה לפוקט תוכלו למצוא כאן

מר סופאסורן הוסיף שאם ה״דרכון חיסונים״ יאושר יבקרו בתאילנד בשנת 2021 כ-10 מליון תיירים.

הלחץ הרב אשר מפעילים בעלי המלונות מתחיל לשאת פירות ונראה שבקרוב מאוד כולנו נוכל לחזור לחופים הקסומים של קוסמוי וליהנות מהאטרקציות של בנגקוק!

חשוב לציין, כרגע משרד התיירות התאילנדית מנסים להגיע להסדר דומה עם מדינות אסיאתיות אחרות על מנת לפתוח את המדינות לתיירים גם כן.

אם תרצו להיות מעודכנים מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו —> כאן 

מידע על טיסות לפוקט ביולי במחירים אטרקטיבים.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  • עוזי 27 ינואר 2021 14:25 at
    עוזי 27 ינואר 2021 14:25 at

    זו בסך הכל הצעה של משרד התיירות בתאילנד, עש שהממשלה שם תאשר את זה יעבור הרבה מאוד זמן…

    הגב
דילוג לתוכן