קוסטה ריקה עם ילדים 37 יום [חוויה משפחתית בלתי נשכחת]

קוסטה ריקה 37 יום. 5 ילדים אלוהים יודע כמה קילומטרים. נחיתה בסאן חוזה משם לפווארטו וואיחו משם לטורטגרו משם ללנדס אין לוב משם לארנל משם לתמרינדו משם למנואל אנטוניו משם לסנטה תרזה משם לפלמינגו ומשם לפואז. 100 שעות על ההגה קל וירוק אלוהים כמה ירוק.

אנסה להיות תמציתי בכל זאת 37 יום

לא צריך למות בכדי לבקר בגן עדן. קוסטה ריקה אלוהית. קולינריה בינונית. מדינה לא זולה בעליל. מזג אוויר בעונה הזו שלמות. אנשים מקסימים. עם היעד הוא 100 קילומטר והוויז מראה 5 שעות אתם במקום הנכון תהנו מהנוף. על כל ילד יש קוף על כל קוף רוכב פרפר על כל פרפר יש תוכי. בקיצור מדינה עם ריכוז ומגוון נדיר של בעלי חיים וצמחיה, כזה שמעלה לך כל דקה וחצי וואו, שיואו, תראה, אמא, מה זה היה ועוד משפטי התלהבות תכופים.

נסענו עם 5 ילדים מכל המגוון שנתיים, 7,9,12,15 קוסטה ריקה מתאימה לכולם. החלטנו על הנסיעה שבועים לפניי ובזכות פוסט שכתבתי כאן ששאלתי לדעת הקהל על קוסטה ריקה, מצאתי את ליאור אש המהממת מ- lands in love שתוך יומיים שלושה בהתראה אופיינית לי בעונה הכי צפופה סגרה לנו הכל ואני מדבר על הכל. מלונות, רכב, מדריכים, אטרקציות ושאר ירקות והייתה זמינה לכל גחמה בקשה שינוי שאלה משאלה בכל שעה בסבלנות של שמעון פרס אין לתאר את מידת ההערכה ואת ההמלצה החמה רותחת להעזר בה. היופי אגב זה לא רק שהכל סגור ומתוקתק זה שהבוקר לא מתחיל במה עושים היום?? (ואז מתחילה סאגה של 3 שעות עם 5 סוגי רצונות שונים) שנגמר לרוב ברצון לתלות את עצמך ולא לצאת לשום מקום עם ילדים לעולם. ההפך הכל סגור, עובדה וזה מתאים לכולם, בעיקר לנו ההורים. אז במקום לרשום לכם מסלול ולהיות מדריך טיולים ולרשום פה פוסט שלא נגמר אני פשוט ממליץ לכם לחפש את ליאור ולהשען לאחור.

מלון בקוסטה ריקה

אני רק אמליץ (את זה דווקא סגרתי לבד) על מלון מטריף למשפחות עם חדר שיכול קל לאכלס 7 עם חוף ים מטמטמם, בריכה מופלאה פעיליות, חדר משחקים מגניב עם קלונוע פרטי (הלכנו כל ערב כל המשפחה והיה אחלה ומדליק) – Margaritaville כל השאר לשיקולכם. אנחנו אהבנו במיוחד את אזור ארנל, לה פורטונה מנואל אנטוניו ואת הגלים והאוכל בסנטה תרזה (המקום מלא במסעדות של ישראלים ולכן האוכל משמעותית טוב יותר משאר המדינה שבהחלט טעונה שיפור בתחום הקולינרי.

למידע נוסף על המלון לחצו כאן 

לסיכום

הילדה שלי שאלה אותי (בת 9) אבא תגיד בקוסטה ריקה יש גנבים? אז עניתי לה: תגידי אליה, אפשר לגנוב חוויות? כי זה הדבר היחיד שבאנו לאסוף פה
בקיצור לכו תאספו חוויות. מקווה שהתמונות יספרו לכם יותר ממני. נ.ב: לטיול נסענו עם שתי מזוודות. כן. שתי מזוודות ועשינו לעצמנו שיעור מדהים בהתייעלות. ברגיל זה 7. מומלץ בחום, לצאת קלים ולכבס. pura vida.

בגלל ריבוי הבקשות לנתונים אינפורמטיביים אשתדל לענות. אנחנו גרים בפורטוגל לכן טסנו למדריד ומשם טיסה ישירה ארוכה וכואבת של 12 שעות. לא קל ולכן חשוב שיהיה זמן מספק להתאושש (וכמה שוטים של עארק, לילדים רסקיו או מלאמין)

לגבי עלות

תחבורה בקוסטה ריקה

שוב טסנו בשיא עונה 7 אנשים רוב הזמן במלונות ועם אין ספור אטרקציות אז קשה לי לענות כי זה יכול לנוע בין 10 אלף דולר ל….. זול זה לא אבל שוב זה 37 יום ו-7 אנשים. מישהי שאלה אותי האם הילדים רבים ביניהם? אין לי ממש איך לענות לזה אבל כלב נובח, תרנגול עושה קוקוריקו וכן ילדים גם רבים אבל קשה להם לעשות גם את זה וגם לעשות ראפטינג במקביל זה עלול להוביל לפציעה חריפה.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן