כל מי שאי פעם ביקר בבירת ארגנטינה בבואנוס איירס, ודאי העביר כמה שעות בשכונה המדהימה שנקראת ״לה בוקה״

רקע:

השכונה שוכנת על שפך נהר הריאצ'ואלו ובמקורה היא שכונה שאוכלסה ע״י מהגרים מאיטליה אשר חיפשו את מזלם בארגנטינה, מאז ומעולם השכונה נחשבה כשכונת פועלים וכשכונה בעלת אופי סוציאו אקונומי נכון.

עם השנים בתי הפח והעץ נצבעו בצבעים ססגוניים והשכונה נהפכה לסוג של שכונת אומנים ומוזיקה (מזכיר את נווה צדק בתל אביב) בכל מקום בשכונה תשמעו מוזיקת טנגו ותראו אנשים בכל הגילאים רוקדים ברחובות, אך עם זאת חשוב לזכור שהשכונה עדיין נחשבת לשכונה מסוכנת ועל כן רצוי להזהר משודדים וכייסים.

ואם הגעתכם לביקור בשכונה תשתדלו לא לבוא עם חולצות של קבוצת הכדורגל ריבר פלייט מכיוון שכל תושבי השכונה הם אוהדי קבוצת הכדורגל בוקה ג'וניורס!

בשכונה תוכלו לבקר במגרש הכדורגל המפורסם שנקרא לה בונבוניירה (La Bonbonera) וכמובן שרצוי גם לבקר במוזיאון של הקבוצה, ברחבי השכונה תוכלו לראות פסלים וגראפיטי של דיאגו ארמנדו מראדונה שכן הוא נחשב לסוג של אל בשכונה זאת.

מאוד קל להגיע לשכונה בתחבורה ציבורית מכל מקום בבואנוס איירס.

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ״עזרה ראשונה לטיול המושלם בעולם״ בקבוצה תוכלו לשאול שאלות לפני ובמהלך תכנון הטיול, בנוסף לשתף את החוויות שלכם מהטיולים בחו״ל ואף למצוא שותפים לדרך. כתבות נוספות על ארגנטינה תוכלו למצוא כאןכתוב חוות דעת על מקום

עדיין אין ביקורות

כתוב ביקורת

דירוג