הנה פרט שקרוב לוודאי לא ידעתם על קנדה, זוהי המדינה השנייה בעולם בגודל שטחה! המדינה תספק לתייר את כל מה שהוא צריך והרבה מעבר, טיול לקנדה היא אפשרות מדהימה לכל הרכב משפחתי.

רקע של קנדה:

שטחה של קנדה הוא 9.985 מליון קמ״ר ואוכלוסיית המדינה מונה רק 36.29 מליון תושבים שזה אומר שרוב השטח אינו מאוכלס, טיול לקנדה יגרום לכם לראות טבע פראי אשר כמעט ולא נפגע מבני האדם, מחצית משטח המדינה מורכב מיערות ואגמים קנדה היא פדרציה אשר מורכבת מעשר פרובינציות ושלוש טריטוריות והיא גובלת רק עם ארה״ב.

קנדה היא מדינה מאוד מפותחת ונחשבת לאחת העשירות בעולם, כמו כן איכות החיים במדינה היא בין הגבוהות בעולם וכמובן שהמחירים בהתאם כך שלטייל במדינה לא יהיה זול. ונקובר נמצאת בין השלוש הערים עם האיכות חיים הטובה ביותר בעולם כמעט כל שנה.

עיר הבירה של המדינה היא אוטווה ולא טורונטו כמו שנהוג לחשוב, הפרלמנט המרשים נמצא באוטווה ומומלץ מאוד לבקר בו אם אתם בעיר, בנוסף בעיר אטרקציות רבות ועל כך תוכלו לקרוא בכתבה ״האטרקציות בקנדה״

השפות הרשמיות במדינה הן האנגלית והצרפתית, שכן ישנם אזורים במדינה שדוברים רק את השפה הצרפתית ואם תרצו להגר לשם תצטרכו ללמוד צרפתית ולעבור מבחן שפה.

בקנדה תוכלו למצוא קבוצות אתניות רבות שכן קנדה היא מדינה אשר מקבלת מהגרים רבים באופן קבוע.

בקנדה אוכלוסייה יהודית גדולה מאוד ומומלץ מאוד לבקר בבית הכנסת ובבנייני הקהילה היהודית, בנוסף במדינה תוכלו למצוא נציגות גדולה של חב״ד כמעט בכל עיר תוכלו למצוא בית חב״ד להתארח בו בשבת או בחגים.

מזג אוויר בקנדה:

בקנדה ישנם איזורי אקלים רבים ולכן יש להתעדכן בכל איזור בנפרד איך בכללי העונה התיירותית ביותר בקנדה היא עונת הקיץ מחודש יוני ועד סוף ספטמבר, אך אם אתם מעדיפים ספורט חורף ולראות שלג רב אזי מומלץ להגיע מדצמבר ועד מרץ.

אם החלטתם לטייל בהרי הרוקיס אזי מומלץ להגיע בחודשים ספטמבר אוקטובר.

אשרות ושגרירות ישראל:

לקנדה אין צורך בויזה כמו לארה״ב, כאשר תגיע לגבול תקבלו אישור שהייה של 90 יום במדינה, אך אין זה אומר שמותר לעבוד במדינה ללא אישור עבודה מסודר שכן אתם מסתכנים בגירוש מן המדינה וחותמת שחורה בדרכון ולא תוכלו לחזור לבקר במדינה.

שגרירות ישראל נמצאת בעיר אוטווה בכתובת: 50 O'Connor Street, Ottawa, Ontario.

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ״עזרה ראשונה לטיול המושלם בעולם״ בקבוצה תוכלו לשאול שאלות לפני ובמהלך תכנון הטיול, בנוסף לשתף את החוויות שלכם מהטיולים בחו״ל ואף למצוא שותפים לדרך. כתבות נוספות על קנדה תוכלו למצוא כאן ובבלוגכתוב חוות דעת על מקום

עדיין אין ביקורות

כתוב ביקורת

דירוג