כאשר שואלים את האדם הממוצע איזו מדינה מבחינתך היא המושלמת לטיול, הרוב ודאי יענו לכם מקסיקו והם צודקים.

טיול למקסיקו, זה האוכל המעולה (טורטייה, בוריטו, טאקו, הרוטב הסאלסה החריפה) והשילוב עם האלכוהול המצוין (טקילה, מסקל, קורונה) החופים המושלמים (קנקון, איסלה מוחרס, פלאיה דל כרמן) וכמובן מועדוני הלילה המטורפים יהפכו את החופשה שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו בקבוצה תוכלו לשאול שאלות לפני ובמהלך תכנון הטיול, בנוסף לשתף את החוויות שלכם מהטיולים בחו״ל ואף למצוא שותפים לדרך. כתבות נוספות על טיולים במקסיקו תוכלו למצוא כאן 

תודה רבה לאור לוי על התמונות המעולות!


רקע:

מקסיקו היא מדינה ענקית וחיים בה בסביבות ה-130 מליון תושבים ושטחה הוא 1,972,547 קמ"ר, המדינה גובלת עם ארה"ב, בגואטמלה ובליז, המדינה מתחלקת לשלושה חלקים דרום, מרכז והצפון.

בדרום המדינה תוכלו למצוא את כל העתיקות של המדינה אשר כוללים את המקדשים המרשימים של ממלכות רמת מקסיקו ושל ערי המאייה, ולצד זה הרזורטים המדהימים לחופי הים הקאריבי, מי שמחפש לראות את החיים היותר אותנטיים יעדיף להגיע למרכז המדינה, בצפון המדינה תוכלו למצוא את המדבר רחב הידיים של המדינה אך הוא אזור שבו לרוב התיירים לא מבקרים וחבל.

כלכלת מקסיקו:

מקסיקו נמצאת במקום ה-15 בדירוג הכלכלות המובילות בעולם והיא אחת המדינות המתפתחות בעולם והסיבות לכך הן מאגרי נפט אדירים תעשיית הרכב פורחת במדינה לצד תיירות משגשת וכמובן כוח עבודה זול והשכנות לארה״ב.


מזג אוויר במקסיקו:

אם ברצונכם להגיע למרכז ודרום מקסיקו אזי לא רצוי להגיע בחודשים יולי עד ספטמבר, אם תרצו להגיע לבטן גב בחופים אזי מומלץ לוותר על הגעה בחודשים יולי ואוגוסט, אם תרצו לבקר בהרי המדינה ובצפונה אזי מומלץ לא להגיע בחודשים דצמבר עד אפריל.

בטיחות במקסיקו:

מקסיקו מדינה לא הכי בטוחה לתייר ולכן מאוד מומלץ לשמור על כללי זהירות מרביים, נכון שברזורטים ובמקומות התיירותיים יחסית בטוח אך גם שם מומלץ להיות ערניים.

  • שודדים וכייסים – רצוי לשמור את כל הציוד היקר ערך במלון, בזמן נסיעה באוטובוס יש לשים את התיקים ליד ולנסות לשים לב אליהם במהלך הנסיעה.
  • סמים – למרות שרוב הסמים בארה״ב מגיעים ממקסיקו ואפשר בקלות למצוא אותם בכל מקום ברחבי המדינה עדיין החוק מאוד מחמיר בעניין זה ולכן יש להזהר.
  • בנוסף ישנם איזורים ושכונות במקסיקו שרצוי לא להתקרב מפני שבהם ישנם מאבקים בין כנופיות, בנוסף אם אתם מטיילים בלילה תהיו ערניים מאוד.

מלונות מומלצים במקסיקו סיטי:

טיול למקסיקו – אשרות ושגרירות במקסיקו:

אין צורך באשרה מיוחדת לישראלים המגיעים למדינה כמו ברוב מדינות מרכז אמריקה.

שגרירות ישראל במקסיקו סיטי נמצאת בכתובת: SIERRA MADRE NO. 215 LOMAS DE CHAPULTEPEC 11000, MEXICO D.Fכתוב חוות דעת על מקום

עדיין אין ביקורות

כתוב ביקורת

דירוג