חופשת סקי בואל טורנס צרפת עם פעוטות – מידע על לינה, מסלול ובייביסיטר

חופשת סקי עם פעוטות – ינואר 2020

אתר סקי: 3 העמקים (הידוע כואל טורנס).

הרכב: 2 משפחות, הכוללות סה"כ 4 ילדים בגילאים: 0.8, 1.5, 3, 4.

לינה: בשנים האחרונות אנו נוהגים ללון במה שנקרא Catered ski chalet. מדובר בצימרים עם 4-10 חדרי שינה, ובהם גר גם "זוג מארח". הזוג המארח דואג לכל מה שצריך. הזוג גם מבשל ומגיש ארוחת בוקר, קפה ועוגה אחה"צ וארוחת ערב מלאה עם 3 מנות. בארוחת הערב מוגש יין ללא הגבלה. בדר"כ יש גם ג'קוזי או סאונה.

הזמנו הפעם מחברה בשם Ski Amis – ולצערי לא אמליץ עליהם. רמת התחזוק הייתה נמוכה, האוכל לא היה כ"כ טוב וגם כמה דברים שהובטחו במהלך ההתכתבות איתם בעת ההזמנה לא קוימו. סה"כ מאכזב אבל זה לא הרס את החופשה. אני עדיין מאמינה שזה פתרון לינה מעולה גם לזוגות וגם למשפחות. בדר"כ לא עולה יותר ממלון והרבה יותר שווה. יש גם לילדים מרחב ציבורי לשחק בו (בסלון) מה שאין במלון. בחירת המיקום גם לא הייתה כ"כ טובה, אם באים רק מבוגרים זה ממש בסדר, דקה הליכה לרכבל, אבל בגלל שהילדים היו צריכים להגיע מידי פעם לג'ימבורי זה כבר היה בעייתי כי לא היינו ליד תחנת אוטובוס. להבא לא אתפשר על מיקום כאשר אני עם הילדים.

ילדים: לפני שנתיים הכרנו את סילבי והיא טיפלה בילדינו הבכורים. היא מטפלת בעצמה בילדים וגם מעסיקה מטפלות נוספות באזור. ניתן לסמוך עליה שהמטפלות הן טובות. יש לה דף בפייס בשם Ski nanny agency. הפעם שוב יצרנו איתה קשר והיא דאגה לנו לשתי מטפלות ישראליות מדהימות בשם מישל ותמר. מכיוון שמישל ותמר התגוררו בואל טורנס ואנחנו בלה מנוייר, הן הגיעו אלינו כל יום במונית. מישל ותמר עשו לנו את החופשה. הילדים מאוד שמחו להיות איתן! חלק מהימים הם נשארו כל היום בצימר ויצאו לשחק בשלג וחלק מהימים לקחו מונית לג'ימבורי החינמי בלה מנוייר. היה מצוין, קיבלנו דיווחים ותמונות כל היום ובסוף השבוע לילדים הגדולים היה קשה להיפרד. אני ממליצה בחום על מישל ותמר! וגם אם הן לא פנויות – אני ממליצה לפנות לסילבי ולסגור דרכה. היא נהדרת.

אפשר בשמחה לכתוב שאלות בתגובות למטה.

כתבה על יעדי סקי נוספים באירופה תוכלו למצוא כאן

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן