חודש בפיליפינים (43 יום) – מהם המקומות והאטרקציות שהכי אהבנו ביותר בפיליפינים כולל טרק

Snorkel in the Philippines

סיפור הדרך שלנו על טיול בפיליפינים, ההרכב הוא זוג תרמילאים בטיול ארוך, 43 יום בפיליפינים.

Travel in the Philippines

מסלול חודש בפיליפינים ועדיף יותר

מנילה-בנוואי- ובטאד-מנילה (6 לילות)-טיסה לקורון (3 לילות)-מעבורת לאל נידו (4 לילות) פורט ברטון ( 3 לילות)- טיסה מפוארטו פרינססה לסבו- (לילה אחד) מלפסקואה (2 לילות)-חזרה ללינה בלבד בסבו ולמחרת בבוקר למוהל בוהל (3 לילות)-אוסלוב (ללילה אחד)-דומגטה (2 לילות) מעבורת לסיקיהור(3 לילות) -מעבורת לבוהול (2 לילות)- מעבורת לקמיגין (5 לילות)- טיסה מקמיגין לשירגאו (5 לילות) טיסה חזרה לסבו (לילה אחד) וטיסה מסבו לטאיוואן.

כמה המלצות חשובות ומועילות לטיול מוצלח

  • לצערנו שנינו חווינו בתי חולים בפיליפינים בעקבות הרעלות מזון שונות שהובילו לשלשולים הקאות והתייבשות חמורה עד כדי עילפון וצורך בעירויים. כנראה פשוט חוסר מזל אבל חשוב להקפיד: לשתות רק מים מינרלים מבקבוקים סגורים, לקנות כרטיס סים, זה גם נוח מאד וגם עזר בטירוף ברגעי החירום שחווינו. קצת קשה להזהר עם מזון כי גם מסלט חסה אפשר לקבל אמבה בקיבה (: פשוט לזרום ולקוות לטוב.
  • אפשר לקנות שנורקל ומסיכה במחיר סבבה לגמרי (קנינו בקורון), מאד שימושי ונוח שיש לך אחד משלך לכל הטיול.

one month vecation in the Philippines

כמה שיותר שקיעות מרגיעות ויפות, כמה שיותר מנגו שייק ואננסים, כמה שיותר שנירקולים, וכמה שיותר לנסות להתחבר למקומיים, שהם מקסימים וחברותיים, וכמעט כולם מדברים אנגלית ברמה מספקת!

למי שאוהב טבע ונופים ירוקים ומדהימים: לא לוותר על בנוואי! זה אולי המקום האהוב עלינו ביותר בפיליפינים בתור חובבי טרקים וכפרים קסומים.

המקומות האהובים ביותר בפיליפינים

קודם כל טרסות האורז באזור בנאווה (בנאווי)! ולדעתנו, כן לקחת מדריך לטרק. גם נותן ערך מוסף להכיר מישהו מקומי לשמוע על החיים שלו ושל הכפר שתישן בו, לתמוך בפרנסה, וגם מוריד מהעול של לחפש את הדרך ולחפש מקום לינה.

North Philippines

כבר ביום הראשון היו כמה הצטלבויות שהייתי מתלבטת מאד לגביהן אם לא היה לנו מדריך. בנוסף, ביום הראשון היה מלא בוץ במסלול וזה היה ממש מחליק וקצת מסוכן אחרי ימים גשומים מאד, המדריך שלנו כל הזמן חיכה לנו ווידא שכל חציית דרך נעבור בשלום וגם החזיק לנו את היד כשצריך, וצריך. בקיצור ממליצים על המדריך קלי Kelly Bumanghat, היה אחלה!

אל נידו

El nido Philippines 1

נופים עוצרי נשימה ומים צלולים בטירוף – בשביל זה לצאת לאיילנד הופינג מאל נידו.

פורט ברטון

אווירה רגועה ושקטה, היה מדהים להגיע לשם אחרי תחושת העומס והבלאגן באל נידו עצמה שהיא די רועשת מלוכלכת ומלאה בתיירים. באופן כללי, בשביל להגיע לחופים היפים באמת צריך איילנד הופינג או סירה, כמעט בכל יעד שתבחרו.

Sunset in the Philippines

קמיגין

אי כיפי ויפהפה עם אנשים מקסימים, מלא אטרקציות ופחות עומס תיירים גם בשיא העונה.

Waterfall in the Philippines

סבו מוהל בוהל

יום טיול קניונירינג ממוהל בוהל: מהמם וכיפי גם למי שטיפה מפחד (:

שירגאו

ללמוד גלישה זו חוויה מטורפת ומדהימה, אבל משאר האי לא התלהבנו. גם העובדה שירד לנו שם גשם 4 מתוך 5 ימים לא תרמה לתחושת ההנאה מהאי וממה שיש לו להציע…

Rice terrace in the Philippines

תשובות לשאלות נפוצות

חודש וחצי בפיליפינים זה לגמרי זמן מספק, לקראת הסוף אפילו הרגשנו קצת שדברים חוזרים על עצמם וההתלהבות טיפה ירדה, אולי יכולנו להסתפק בחודש – חודש ושבוע.

לדעתנו : קרם הגנה והמון!

זה יקר בפיליפינים, מגיע בבקבוקים קטנים ויצא שכל שבוע כמעט נאלצנו לקנות בקבוק חדש כי השמש חזקה ושורפת.

להביא גם תיק תרופות שיכלול קל בטן ומשככי כאבים. לקנות בתחילת הטיול קרם אוף נגד יתושים, אותי הם זללו במיוחד בפלוואן.

אפשר לקנות שנורקל ומסיכה במחיר סבבה לגמרי (קנינו בקורון), מאד שימושי ונוח שיש לך אחד משלך לכל הטיול.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

✈️מחממים מנועים✈️ 
[רוצה להתעדכן בכל מה שחדש]

רוצים לדעת בזמן אמת ראשונים על מדינות שנפתחו לתיירות ועל מצב התיירות בעולם? להשתתף בדיונים על חופשות ולקרוא סיכומי מסלול, טיפים, אזהרות ועוד