סיכום טיול 4 איים מפוקט בהרכב משפחתי עם ספיד בואט – חוויה מטורפת!

חזרנו מטיול ארוך מפוקט ואני חייב להמליץ לכם על טיול 4 איים מפוקט למפרץ פנג נה שעשינו בספיד בואט עם חברה מעולה – Qbic Travel. כבר מן הרגע הראשון שיצרתי איתם קשר הבנתי שהם מקצוענים והכל מתנהל ברצינות מה שהיה חשוב לנו כי הטיול הוא עם ילד קטן. לאחר שהתנהלתי איתם במייל, עברנו לווטאספ והכל התנהל חלק מהרגע שאספו אותנו במלון ועד שהחזירו בסוף הטיול.

הטיול כולל עצירה במספר נקודות סופר מרתקות:

 • קו הונג – עושים פה קייאקים בתוך מערות וליד הצוקים המטורפים
 • האי של ג'יימס בונד ובו צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב"
 • ארוחת צהריים בופה וטיול באי המוסלמים הצף Panyee
 • קו קאי – ניתן לעשות שנורקלים, אופנועי ים ולהינות מאי בודד מרהיב

מהלך הטיול 4 איים

הסיור התחיל בשעה 7:30 בבוקר כאשר הגיע נהג עם מיניוואן ללובי של המלון שלנו ואסף אותנו. בדרך אספנו עוד מספר אנשים מהמלונות ליד ויצאנו לדרך לכיוון המשרד אשר נמצא בנמל. כאשר הגענו למשרד חיכתה לנו ארוחת בוקר בקטנה עם קפה, תה, מיצים, פירות, סנדוויצ'ים, קוראסונים וחטיפים. אנחנו בחרנו את הטיול 4 איים אבל יש שם עוד כמה אפשרויות של טיולים ולכן תראו גם אנשים שבאו לטיולים אחרים.

לאחר שאכלנו, נרשמנו, חילקו כדור למי שירגיש בחילות בים ואז המדריך התחיל את ההסבר על הטיול ויצאנו לכיוון הסירה. לפני שתעלו על הסירה יצלמו אותכם ואח״כ תוכלו לקנות למזכרת את התמונה.

כאשר תתמקמו בסירה המרווחת, אני ממליץ לכם לשבת כמה שיותר קרוב לקדימה של הסירה על מנת לא להתרטב במהלך השייט אך לא בחלק הפתוח שכן אתם תשרפו מן השמש. אם אתם חברה שאוהבים אדרנלין אז כן מומלץ לשבת מקדימה בשטח הפתוח.

המדריכים היו פשוט מדהימים! אין מילה אחרת לתאר את זה. המדריך הראשי Coco היה סופר מצחיק וידען והעוזרות שלו שתמיד היו שם שרצינו להצטלם או כל עזרה אחרת. במהלך ההפלגה הם תמיד מחלקים מים, שתייה מוגזת, חטיפים ופירות. בנוסף, באחת העצירות במערה הם עשו לנו תמונות מאוד מרהיבות שאין מצב שהיינו יודעים לעשות לבד.

אז יצאנו לדרך, הים היה מאוד רגע מה שעוזר מאוד למי שלא חובב גלים – לפני כמה שנים עשינו טיול דומה בקוסמוי והיו גלים מטורפים וזאת חוויה שונה בהחלט! במהלך ההפלגה תוכלו לראות את הצוקים אשר יוצאים מן המים ונראים כאילו נלקחו מסרט, דייגים תאילנדים, איים קטנים ובהם אוספים קיניי ציפורים בשביל המרק של הסינים ועוד..

אי ג'יימס בונד

הנקודה הראשונה אליה הגענו היה האי שבו צולם הסרט של ג'יימס בונד "האיש בעל אקדח הזהב", כאן עצרנו לשעה אם אני זוכר נכון ויצאנו לטיול באי. קודם כל יש מספר נקודות תצפית באי והמפורסם ביותר איפה שניתן להצטלם עם הסלע המפורסם. בנוסף יש באי דוכנים של אוכל ומזכרות ומערה מרשימה מאוד ובה ניתן לשמוע ולראות עטלפים ולעשות תמונות ממש מגניבות. לאחר מכן חזרנו לסירה והמשכנו בהפלגה לכיוון כפר הצף של המוסלמים ובו גם אוכלים צהריים, בדרך עצרנו בכמה נקודות לתמונות מהחזית של הסירה עם סלעי הענק. לחובבי אינסטגרם ופייסבוק זה סוג של חלום.

אי המוסלמים (הצף) Panyee

קודם כל המקום הזה הוא סוג של פלא מפני שהיה הצונמי הגדול והחריב כל דבר אפשרי באזור, הכפר הזה לא נפגע בכלל ואף אחד לא יודע איך זה קרה שכן הצונאמי ממש עבר לידם. אם יש לכם דרון מאוד מומלץ לקחת התמונות והסרטונים מאוד מגניבים מן האוויר על האי הצף. לאחר שעצרנו הלכנו למסעדה מקומית ושם חיכתה לנו ארוחת צהריים בסגנון בופה מאוד עשיר (אם אתם צמחוניים תגידו למדריך מראש שדאגו לכם לאוכל נוסף, למרות שתכלס רוב האוכל שם מתאים למצחוניים).

פה גם מגישים פירות ים ומרק טום יאם למי שאוהבים וכמובן פירות, שתייה מוגזת ניתן לקנות מהם בנפרד.

אחרי האוכל ניתן לקנות קפה או גלידה בחנות או לקנות מזכרות – חשוב פה לציין שהמחירים פה הרבה יותר גבוהים מאשר בפוקט אבל הם צריכים להתפרנס ממשהו. באי עצמו יצאנו לסיור עם המדריך וביקרנו במסגד המרשים ובכפר עצמו, אותי מאוד הקסים המגרש כדורגל שלהם שעומד על המים – לדעתי זה היחיד בעולם שעומד ממש באמצע הים. בנוסף, במהלך הסיור יציעו לכם מלא מזכרות ילדים קטנים ואם תרצו תוכלו לקנות מהם מזכרת כזאת או אחרת.

קו הונג – קייאקים

לאחר הפלגה קצרה הגענו לשמורה מרהיבה, ובה סלעים היוצאים מתוך הים ומכוסים ביערות טרופיים ובהם יש מערות נטיפים שניתן לבקר בעזרת קייאקים בלבד.

כל משפחה או בודדים קיבלנו קייאק ומשיט תאילנדי ויצאנו לדרך, חייב לציין שזה ממש כייף שיש מישהו שעושה את העבודה הקשה ולא אתם בחום הזה. המדריך שלנו ידע אנגלית והיה סופר נחמד, במהלך שייט סיפר על המקום ולקח אותנו לתוך מערות קסומות שממש קשה היה להכנס ולצאת וזאת חוויה בפני עצמה ולא משנה אם אתם מטיילים עם ילדים או בלי. למי שדואגים לבטיחות, הכל התנהל באופן מופתי ובטוח מאוד.

קו קאי

זהו האי האחרון בו ביקרנו, האי קו קאי הוא אי בודד ומאוד קטן ובו היו מסעדות מקומיות והיה ניתן גם להזמין שייקים והיו גם כאלו ששכרו אופנועי ים אנחנו לקחנו את הציוד שנורקלים מן הסירה והלכנו לחפש דגים. אני חייב לציין שיש הרבה מאוד קיפודי ים פה ויש להזהר מאוד והייתי גם ממליץ לקחת נעליים שאיתם ניתן להכנס למים. במהלך השהות שלנו באי המדריכים דאגו לפירות חתוכים קרים.

לאחר שסיימנו עם קו קאי עלינו שוב לסירה להפלגה קצרה לאי, אחרי שהגענו חיכה לנו המיניוואן והחזיר אותנו שמחים ומאושרים למלון.

סיכום

אני חייב לציין שאנחנו מאוד נהננו ולמרות שכבר עשינו הרבה מאוד טיולים בתאילנד במהלך השנים זה אחד מהטובים ביותר, טיול 4 איים מתאים לטעמי לכל הרכב משפחתי וכמובן שאם אתם מגיעים ללא ילדים. אני בטוח שלא תצטערו גם בבחירה בחברה הזאת אשר נחשבת לאחת הטובות ביותר שיש בפוקט.

צור קשר עם החברה

טיול 4 איים מפוקט - חוויה בלתי נשכחת

הצוות
איסוף והחזרה
בטיחות
האוכל במהלך הטיול
תמורה למחיר

הטיול היה סופר מרתק ומעניין ובטוח שבעתיד נצטרף לטיולים נוספים של החברה כאשר נבקר בפוקט.

User Rating: 4.87 ( 5 votes)

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן