סיכום טיול בפראג של 4 אחים ו-4 ימים בתחילת הקיץ

החלטנו לנסוע 4 אחים לטיול בפראג, סגרנו צ'יק צ'אק טיסות עם אל על והופ על המטוס ל-4 ימים מלאים חמישי בבוקר עד ראשון בלילה. יש לנו מנהג לנחות בעיר ולעשות סיור היכרות עם מדריך מקומי. סגרתי עם נהג מקומי שיאסוף אותנו מהשדה לנמל. נחתנו ב-10 בבוקר בפראג חיכה לנו אמיר עם שלט עם שמי לקח אותנו למלון על שדרות ואצלב מיקום מרכזי מאוד.

*ווטאספ של נהג ישראלי מומלץ בשם אמיר 00420777788918

מלון בפראג

רציתי מלון מיקום מרכזי זה מה שהיה חשוב לי מצאתי מלון לא יקר ממש במרכז מדרחוב ואצלב EA JULIS PRAUGE מלון חביב עם מטבחון מאובזר מקרר נקי ומספק. לא מלון מהמפוארים אבל בהחלט מספיק לנו. חדרים גדולים ונוחים ונוף מעלף לשד ואצלב.

למידע נוסף על המלון לחצו כאן

סיור בפראג

סגרנו בשעה: 16:00 סיור עם הסיירת של פראג של תמיר כרמלי. התחלנו מהמקום בו הוכרזה צ'כוסלובקיה לראשונה עברנו דרך כל אתרי העיר העתיקה לרבות קטדרלת טין (לא נכנסנו), השעון האסטרונומי, ארמון קינסקי ועוד… ומשם דרך פסל קפקא לרובע היהודי, בתי הכנסת השונים, בית הקברות היהודי העתיק. משם המשכנו דרך פסלו של המהר"ל, מגדל הספרים לגשר קארל.

באמת סיור מעניין ונותן בגדול להכיר הכל, תמיר מדריך בחסד עליון ממליץ לכולם לעשות סיור איתו. הסיור ארך 3 עד 4 שעות הולכים הרבה ומעניין מאוד סיימנו בגשר קרל משם לא.ערב ולמלון לישון.

יום שישי:

שוב סגרנו סיור עם תמיר הפעם גבעת הפטרין טירה פראג והעיר הקטנה. עלינו בקרוניות הרים לגבעת הפטרין, מגדל התצפית, ותצפיות מדהימות מיער פטרין על כל פראג, מנזרי סטרהוב ולורטה (מדהים חובה להכנס) ביקור בטירת פראג והחלפת המשמר הגדולה, קטדרלה ויטוש הקדוש וירידה דרך סימטאות הטירה לעיר הקטנה והאי קמפא ומשם לקיר ג'ון לנון. שוב סיור מעניין יפה למטיבי לכת ויש הפתעה של האכלת לוטרות בדרך ממש חוויה.
גם כאן סיימנו על גשר קרל בצהריים והמשכנו להסתובב בעיר העתיק ובערב יצאנו לתאטרון השחור.

התיאטרון השחור מופע בחושך עם אורות יפה נחמד לא יותר מזה יותר מומלץ לילדים.

יום שבת:

החלטנו להסתובב לבד בעיר לקחנו טראם ונסענו ברחבי העיר ממש יפה קצת קניות פריימרק, זארה וכאלה הגענו לראש המסתובב של קפקא העברנו יום ברגוע.

יום ראשון – צ'סקי קורמולוב

בגלל שהטיסה בלילה ויוצאים מהמלון בבוקר סגרתי טיול לעיירה צ'סקי קורמולוב הגיע נהג לאון (סגרנו הכל מהארץ) אסף אותנו בבוקר ונסענו לעיירה הקסומה צ'סקי קורמולוב עם ארמון מעל העיר גנים ועיר עתיקה מדהימה ממליץ לכולם לעשות סיור עיירה ממש ציורית הטיול לקח עד הערב ומשם ישר לשדה התעופה לטיסת אל על לארץ.

*וואטאספ של הנהג לאון Prague One Tours‎ – 00420775628932

סיכום

הטיול לפראג היה מעולה, הכרנו את העיר דרך הליכה וגם נסענו להכיר את האזור ליד. אם יש לכם סופ״ש ארוך ואתם מחפשים אחלה יעד תבחרו בפראג ולא תצטערו. לעוד תמונות וסרטונים אינסטגרם oshikbelo, פייסבוק Oshik Belo או כתבו לי בתגובות למטה.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
דילוג לתוכן