סיכום טיול אחים באתונה 4 ימים (פברואר): כולל מסלול, אטרקציות ואיפה ללון

אתונה 4 אחים לסופ״ש שישי עד שני.. טיסות ארקיע בשישי 7 בבוקר וחזרה בשני 13:00. טיסות יצאו בזמן ארקיע לא באמת בדקו 8 ק"ג ושהיה חריגה ביקשו לשלוח לבטן המטוס בחינם .סהכ טיסות היו טובות למרות המטוס הקטן.

מהארץ סגרתי העברות ב-45 יורו לכולם חיכה לנו נהג עם שלט הגיע עם וואן מרצדס כמובן גם בחזור הגיע בזמן. וזה תודות ל-Efrat Barron וטלייה טורס עוד נחזור אליהם בהמשך לסיור מחוץ לעיר.

מלון באתונה בראון לייט האוס רשת ישראלית

מלון שנמצא בכיכר אומוניה ממש בגבול האיזור התיירותי מיקום טוב צמוד למטרו לא הכי מרכזי אבל הליכה של 10 דקות והיינו ממש במרכז מלא חנויות בכיכר זאת ומזרקה יפה.

 • חדרים – קטנים ולא הכי נוחים אין ארונות רק מדף אחד אין נוף חדרים חשוכים מאוד קו מנחה של בראון הכל בצבע שחור וזהב ממש חשוך ולא כייף.
 • ארוחת בוקר – מצויינת כל מילה מיותרת.
 • בקומת הגג ג'קוזי פעיל ובריכה עם נוף יפה לאקרופוליס ממש יפה.

למידע מפורט על המלון לחצו כאן

מסלול טיול שלנו באתונה 4 ימים בחודש פברואר

שישי

נחתנו בבוקר וישר הלכנו לסיור היכרות העיר עם גיא מבוזוקי טרוול. גיא מדריך תותח עם יידע רב סיור רגלי בין משולש הכיכרות מונסטוריאקי וסינטיגמה שכונת הפלאקה גרפיטי ועוד כמובן החלפת משמרות בכיכר סינטגמה בבית הפרלמנט. באמת גיא מדריך בחסד עליון ומומלץ מאוד. גיא גם נתן לנו טיפים להמשך שהותנו היכן לקנות והיכן לטייל אפשר להגיע לגיא בטלפון – 054-732-2242. בערב הלכנו לטברנה עם מוסיקה חיה היה תענוג (בהמשך הסבר על הטברנות).

שבת

אחרי ארוחת בוקר יורדים למטרו קונים כרטיס יומי 4 יורו למטרו. תחנה הראשונה הולכים לראות את פסל איש הרץ מרתון שהיה חשוב לנו למרות שזה פחות תיירותי משם מטרו לאקרופוליס. עלייה ברגל לאקרופוליס המפורסם האתר שמשקיף על אתונה אתר עתיקות יפה מרשים עם נוף אדיר לעיר לחובבי ארכיאולוגיה זה חובה מי שפחות אוהב יכול לוותר.

משם ירדנו רגלית דרך שכונת הפלאקה עד המונסטיארקי כיכר מלאת אנשים עם שוק פשפשים מדהים דרך רחוב הקניות ארמו מדרחוב עם כל רשתות הגדולות זארה, אדידס, ברשקה ועוד. צהריים בשוק הדגים בטברנת אריס מצויינת עם מוסיקה שכולנו אוהבים. אחר הצהריים עלינו לראות את השקיעה בגבעת הזהבים מקום שעולים עם כרמלית מיוחדת בתוך מנהרה למקום הכח גבוה באתונה לראות שקיעה מהממת.

בערב חזרה למונסטריאקי ההומה אדם הופעות רחוב ואז ללכת לשוק הפשפשים שהכל סגור וכל הגרפיטי המיוחד על הדוכנים ממש יפה. בערב ישבנו שוב בטברנה עם מוזיקה חיה לארוחת ערב מאוחרת.

יום ראשון

סגרנו עם Efrat מטלייה טורס טיול לתעלת קורנטוס והעיר נפפליו. אז הגיע פבל נהג ישראלי לאסוף אותנו ונסענו לראות את תעלת קורניתוס המפורסת משם המשכנו ליקב טעימות יין ואיך עושים יין שם מעניין מאוד. משם למבצר מעל העיר נפפליו ירידה ברגל 990 מדרגות יש האומרים עם נוף מדהים העיר יפה מתויירת מאןד כייף לטייל ולהסתובב. ארוחת צהריים וחזרה לאתונה.

בערב ישבנו בקפה וגלידרייה מומלצים פריטייל אתנס ממש הצגה של גלידריה חייבים לראות ולחוות זה המיקום.

יום שני

בבוקר טיול סביב האומוניה קניות אחרונות וחזרה הביתה מיוון.

הטברנות באתונה

באתונה עמוסות ולכן כדאי להזמין מקום בעזרת חבר של גיא יניב הזמנו טברנות עם מוזיקה חיה ב-3 מקומות והכל תקתק כמו שעון.

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן