טיול משפחתי של 11 יום באיסלנד [נקודות שאסור לפספס]

איסלנד למטיילים

מקומות פחות מוכרים שעשו לי את הטיול באיסלנד. חזרתי לפני שבוע מטיול מדהים של 11 יום באיסלנד שאירגנתי באופן עצמאי. מלבד הטבע המדהים, היו מספר מקומות שממש אהבתי והייתי ממליצה להכניס למסלול.

למי שמעוניין – יש פירוט מלא בסטורי שלי באינסטגרם לגבי כל המסלול וזה יכול לעזור למי שמתחיל לתכנן את הטיול שלו.

פארק הטרולים – נמצא במערב האי, בשטח של מלון בשם פוסאטון. יש בו בובות של טרולים ופעילויות והנוף ברקע עוצר נשימה.
Fossatún Country Hotel +354 893 9733.

הכפר הוויקינגי – מצוי בדרום מזרח איסלנד ב-Vestrahorn, נבנה בשנת 2009 לטובת תפאורה לסרט שלא צולם וצולמו בו חלקים מעונה 3 של "המכשף". הכניסה עולה 900 קרונה לאדם, ואפשר לשלב את זה עם ביקור באזור Vestrahorn עם תצורת ההרים המיוחדת שמשתקפת במים. באתר יש גם ספינה מרשימה מעץ. Viking Village Prop For Movie.

הפסל של בארדור – נמצא בחצי האי סנייפלס, סמוך לעיירה ארנרסטפי, פסל של תושב האזור שהיה חצי אדם וחצי טרול. נחשב לרוח השומרת של האזור. הפסל צמוד לקו החוף של ארנרסטאפי, שהוא (קו החוף) מרהיב בפני עצמו ושהוא גם ההתחלה/סיום של מסלול קל לכל המשפחה על קו החוף בין ארנרסטאפי להלנר. Bárður Saga Snæfellsás Statue.

פסלים באיסלנד

הנחל החם Reykjadalur – מסלול מדהים של 3.5 ק"מ שבסופו נחל חם מושלם באורך כמה מאות מטרים, הכניסה חופשית. Reykjadalur Hot Spring Thermal River.

המעיין החם Guðrúnarlaug – מעין חם באמצע הטבע בצפון מערב האי בדרך לפיורדים המערביים, באמצע הטבע, בטמפרטורה מושלמת, בחינם ויש בו תא הלבשה. Guðrúnarlaug hot spring.

מוזיאונים של בתי דשא – ישנם כמה ברחבי האי, אני הייתי בשניים והם היו מאוד שונים, המוזיאונים מציגים את חיי האיסלנדים בתקופות שונות עם בצים וריהוט מקורי. היינו במוזיאון אחד ליד אקוורירי ובמוזיאון אחד ליד ויק.

אגם חם באיסלנד למטייל

סיור הליכה ברייקיאוויק – חברת City walk, סיור חינמי שיוצא כל יום בשעה 10:30 מהמרכז ההיסטורי של העיר ונמשך כשעתיים. הסיור על בסיס טיפים ולימד אותנו המון על העיר, על איסלנד ועוד.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן