חופשת סקי משפחתית עם תינוקת בלה מניורה צרפת – עם המלצת לינה מצויינת בשם שאלט

טסנו לחופשת סקי השנתית שלנו עם פעוטה בת שנתיים, ועוד זוג חברים שגם להם פעוט בן שנה.

מיקום – בחרנו לנסוע לאתר הסקי המפורסם – ואל טורנס, אבל לישוב לה מניורה.

לינה – לפני כמה שנים גיליתי את ה-Catered chalets, שמשום מה לא נפוץ אצל ישראלים. זהו שוק שנשלט ע"י הבריטים, הם מחזיקים בצימרים גדולים, שיש בהם בין 5-10 חדרי שינה. בכל שאלט כזה יש זוג מארח, ומקבלים ארוחת בוקר וערב ברמת שף וגם קפה ועוגה אחה״צ. כל החוויה היא מאוד אינטימית, האורחים אוכלים ביחד את הארוחות, בחלק מהשאלטים אפשר למצוא גם ג'קוזי ומתקנים נוספים. הזוג המארח גם ידאג להסעה מהשדה, השכרת ציוד במקום ועוד תנאים מפנקים.

כל זה נשמע מאוד יקר אבל בעצם ממש לא. זה לא עולה יותר ממלון ולפי דעתי התמורה הרבה יותר גבוהה. נסענו לשאלטים כאלה כבר 3 פעמים ותמיד היינו מרוצים. לגבי הפעוטות – בשנה שעברה מצאנו דרך האתר של העיירה רשימה של מטפלות מקומיות שזה מה שהן עושות הן מטפלות-סקי. התכתבנו עם כמה ולבסוף התבייתנו על אחת ש"נשמעה" לנו טובה וסגרנו איתה. סיכמנו שאם נגיע לשם והיא לא תעשה רושם טוב אז נתחלק בשמירה על הילדים.

אז היה לנו מזל גדול והמטפלת הייתה מהממת! היא הגיעה כל בוקר לשאלט עם שק ענק של צעצועים, ודאגה להם מבוקר עד ערב. היא גם הוציאה רותם לשלג ולקחה רותם לג'ימבורי המקומי. אני מאוד ממליצה על השיטה הזו, היא הייתה מאוד קשובה אלינו, קיבלנו תמונות במהלך היום וגלשנו בשקט. אפשר כמובן לשאול מה שרוצים.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן