טיול למשפחות ברובניימי הכולל את כל האטרקציות שלפלנד מציע ביום אחד

מה יכול להיות יותר טוב מטיול אחד אשר משלב מזחלות שלגם עם כלבי האסקי, מזחלות עם איילי הצפון, מיני אופנוע שלג לילדים, מזחלות שלג, לימוד איך לתפוס איילי צפון, פיסול בקרח, הליכה בעזרת נעלי שלג מיוחדות ועוד?? אנחנו בחרנו ״Apukka Snow and Fun״ ולא הצטערנו לרגע! אה.. ויש גם ארוחת צהריים מעולה (בופה). לטעמנו זהו טיול מעולה למשפחות ברובניימי.

על החברה – אפוקה (Appuka)

אנחנו חיפשנו טיול יום שיסכם לנו את כל האטרקציות ביום אחד ומצאנו את אפוקה, יש עליהם הרבה מאוד המלצות ברשת בכל מיני אתרים בשפה האנגלית (ועכשיו יהיה גם בעברית) והחלטנו לכתוב להם ולבדוק זמינות ומידע כללי.

כבר באותו היום קיבלנו מייל עם כל המידע, בדקנו תאריכים שריינו ושילמנו. הכל הלך מאוד חלק ובקלות.

צור קשר

בעקרון אנחנו התנהלנו מולם במייל אך ניתן גם להזמין ישירות מן האתר

מהלך הטיול

אנחנו קבענו שיבואו לאסוף אותנו מן המלון בשעה 9:30 בבוקר. כאשר יצאנו חיכה לנו נהג עם שלט עם השם שלנו ומיני ואן חדש, נסענו בערך 15 דקות אם אני לא טועה.

כאשר הגענו נכנסו לקבל את הביגוד שלהם כי היה קריר, אתם תקבלו אוברול, נעליים, גרביים, כפפות, כובע. לנו היה חם אך חשוב לציין שאת האוברול לבשנו על הבגדים שלנו ככה שהיינו לבושים מאוד חם.

לאחר מכן היה תדריך עם המדריך והתחלנו את הטיול.

בשלב הראשון מקבלים מזחלות והולכים לגבעה ממנו ניתן לגלוש, אנחנו מאוד נהננו והעברנו שם משהו כמו 20 דקות. לאחר מכן המשכנו לכיוון פארק הכלבים (האסקי) שם חיכו לנו הכלבים והיה אפשר ללטף אותם וסיפרו לנו עליהם. בצמוד עמד ״קוטה״ זהו אוהל מקומי ובו הייתה מדורה עם תה ועוגיות והיה ניתן להתחמם כאן.

שהגיע תורנו התיישבנו על המזחלת הגדולה מאחורי הכלבים התכסנו בשמיכות ויצאנו לריצה מטורפת וסופר מרתקת של הכלבים המופלאים. סה״כ זה היה 500 מטר ואפשר היה ניתן לעשות עוד סיבוב אם רוצים – כמובן שרצינו 🙂

לאחר מכן המשכנו לאזור של האיילים והסוסים שם סיפרו לנו על איילי הצפון ולאחר מכן יצאנו לנסיעה עם מזחלות, זאת חוויה לא פחות קסומה מכלבי ההאסקי. פה התפצלנו מפני שבכל נסיעה ניתן להיות רק 2 אנשים ולכן פעם נסעתי אני עם הילד ופעם שנייה אישתי עם הילד.

כאשר סיימנו עם האיילים חזרנו למתחם אפוקה ולארוחת צהריים בסגנון בופה. המבחר היה גדול וכלל מרק, סלטים, בשר, מנות צמחוניות ותה/קפה. היה גם עוגיות לקינוח. לאחר סיימנו את הפסקת הצהריים חזרנו שוב לפעילויות.

שלב הבא היה להתנסות בהליכה על השלג עם נעליים מיוחדת העשויות מפלסטיק שול של מגלשיים, החוויה מאוד מצחיקה כי לא באמת ניתן ללכת עם זה הרבה זמן בלי ליפול..

עכשיו הגענו לקטע שהילדים ממש אוהבים וזה מיני אופנועי השלג, זה שזה נקרא מיני לא עושה את זה לסופר מהיר.. הבעיה שהבן שלנו הוא בן חמש ולבד לגמרי הוא לא יכל לנסוע ולכן הייתי צריך לרוץ לידו כל הזמן על מנת לעזור לבלום את הסיפור.. הוא נהנה בצורה יוצאת דופן!

אחרי שסיימנו הלכנו להתנסות בתפיסת אייל (המדריך במקרה שלנו) בעזרת חבל, את האמת בפעמים הראשונות היה לא קל אך אחרי כמה נסיונות מבינים איך לזרוק ואז הכל הרבה יותר פשוט. במקביל גם התנסנו במשחק מקומי של דחיפת מוט עץ ענק אשר מזיז מגלשת שלג עליה יושב הילד, זה ממש לא פשוט תהיו מוכנים.

לאחר שסיינו את הכל חיכה לנו נהג והסיע אותנו למלון.

סיכום

אם אתם מגיעים ללפלנד ומחפשים טיול יום ארוך הכלל מספר אטרקציות ומתאים מאוד לטיול עם ילדים, אנחנו ממליצים מאוד לבחור בטיול Apukka Snow and Fun במתחם אפוקה.

בנוסף יש להם טיולים רבים אחרים אותם תוכלו למצוא באתר שלנו.

תהנו בלפלנד ותמסרו ד״ש מאלכס, קריסטינה וסמואל 🙂

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן