סיורים בבודפשט ווינה בשפה העברית עם משפחת בנאי

משפחת בנאי הינה משפחה ישראלית עם שורשים הונגרים, אנחנו חיים כ-23 שנה בהונגריה עם ותק של 10 שנים בהדרכת קבוצות ישראלים בבודפשט ובהונגריה.

נשמח להדריך אתכם ולשתף אתכם בידע הרב שיש לנו ומעבר לזה לתת לכם זווית ייחודית ממבט ראות ישראלית-הונגרית על הונגריה, האנשים,
התרבות, ההיסטוריה, הכלכלה והחברה המקומית. כל זאת באווירה חמה, קלילה, כיפית ונעימה.

השליחות שלנו:

הרבה ישראלים מגיעים לבודפשט לכמה ימים ומשאירים חלק מהמשפחה בבית. הסבא והסבתא או אחים ואחיות נשארים בארץ לשמור על הילדים, ההורים דואגים ומתגעגעים מראש. לא רק מראש, עוד יותר בעת הגעתם ושהותם בבודפשט. תוך כדי הם נאלצים לעמוד באתגרי החופשה ולפרוט כסף במקום.

טוב, למצוא בית קפה עם חלב סויה, לתקשר באנגלית עם המקומיים ללא הצלחה, לא מתמצאים והרשימה ארוכה.

השליחות שלנו לנטרל את כל הבעיות שלכם ולתת לכם חוויה בלתי נשכחת. השארתם את המשפחה בבית? אין בעיה, לכמה ימים בבודפשט אנחנו המשפחה החדשה שלכם.

נדאג ונעזור לכם בהכל: הסעות מהשדה, הדרכות, שייט לילי, מופע פולקלור, הזמנה למסעדות ועוד. וכל מה שיעלה לכם בראש ויתאפשר לנו לעזור בו, אנחנו נעשה זאת עם שירות מעל ומעבר.

הסיורים והטיולים שלנו יוצאים בקבוצות קטנות ואינטימיות. מילות מפתח אצלנו הוא היחס אישי והאווירה משפחתית (השם מחייב אין מה לעשות). רוצים להכיר כל אחד ואחד ממכם ולתפור את הטיול לו. אתם בפוקוס ותישארו בפוקוס מהרגע שיצרתם אתנו קשר עד שעזבתם את הונגריה ואם תרצו אפילו גם לאחר מכן.

חשוב לציין שההדרכות שלנו מאפיינות ידע רב, רמה מאוד גבוהה בשוק שאנו מעבירים בצורה קלה ונעימה.

לפניכם כל הטיולים מאת משפחת בנאי בבודפשט ווינה

1

סיור רגלי להכרות העיר

סיור רגלי להכרות העיר, הסיור כולל גם את פשט ובודה!

הסיור מתבצע בקבוצות קטנות עד 10 אנשים גג, בקצב שלכם עם המון יחס אישי, אווירה משפחתית ומענה לכל שאלה שתעלה לכם בראש. במהלך הסיור נדבר לא רק על היסטוריה אלא גם על ההווה: מה קורה היום במדינה, בכלכלה, בחינוך וכו..

מה בתוכנית?

הסיור מתחיל מהגלגל הענק וממשיך לתוך הרובע הממשלתי: כנסיית אישטוואן הקדוש עם ידו הימנית של מלך הונגריה, בית השטרודל, טעימת מאפה הונגרי טעים, אנדרטת המלאך והנשר, כיכר החירות ובניין הטלוויזיה, בניין הפרלמנט עם משמר הדגל, אנדרטת הנעליים לזכר יהודי בודפשט, גשר השלשלאות, הגשר התלוי היפיפה.

עולים לטירת בודה עם תחבורה ציבורית, משרדי הממשלה ומשרד הנשיא, תצפית מהממת כלפי העיר מארמון המלך, בזיליקה המפורסמת וסיום בכנסיית מאטיאס ומצודת הדייגים.

במהלך הסיור ניתן לכם המון המלצות למסעדות, אטרקציות נוספות בעיר ונעמוד לרשותכם בוואטסאפ גם בתום הסיור לכל שאלה פרקטית.

עלות הסיור: 25 יורו לאדם, 15 יורו לילדים מתחת לגיל 18.

משך הסיור כ-3-3.5 שעות.

2

סיור רגלי ברובע היהודי

סיור מעניין ומקיף שכולל את הנושאים המרכזיים כגון: מלחמת העולם השנייה, היחס של הממשלה כלפי יהדות הונגריה, האם יש אנטישמיות וכיצד התפתח ונהפך הרובע היהודי ללב החיים התוססים של בודפשט בשנים האחרונות.

מה בתוכנית?

בית הכנסת הגדול וכולל הסבר מבחוץ ללא כניסה, החצר הפנימי והאחורי של המתחם: קבר אחים ועץ הערבה הבוכייה, אנדרטה לזכר קורבנות השואה.

אנדרטת חסיד אומות עולם, השגריר השוויצרי קארל לוץ, ציורי קירות, הקובייה ההונגרית, פושקאש פרנץ שחקן הכדורגל הגדול של ההונגרים, בית הכנסת רומבך שהיה נטוש ונפתח לאחרונה, חצר גוז׳דו, מתחם מדליק של מסעדות, פאבים ומועדונים, חומת הגטו, הנמצא בתוך חצר פנימי של בניין ישן, בית הכנסת קזינצי, הקהילה האורטודוקסית המקומית.

המסעדות הכשרות: כרמל, חנה וקפה תל אביב, המקווה, הפאב המדליק סימפלה – הפאב מספר 1 בבודפשט, מכונה גם ״הפאבים ההרוסים״.

במהלך הסיור ניתן לכם המון המלצות למסעדות, אטרקציות נוספות בעיר ונעמוד לרשותכם בוואטסאפ גם בתום הסיור לכל שאלה פרקטית.

עלות הסיור: 20 יורו לאדם. 10 יורו לאדם מתחת לגיל 18. בחינם לילדים מתחת לגיל 10.

מס משתתפים: עד 10 אנשים גג בקבוצה קטנה ואינטימית.

משך הסיור כ-1.5-2 שעות.

3

סיור רכוב במיניבוס להכרות העיר

סיור רכוב במיניבוס להכרות העיר, הסיור כולל גם את פשט ובודה

הסיור מתבצע בקבוצות קטנות ואינטימיות עם המון יחס אישי, אווירה משפחתית ומענה לכל שאלה שתעלה לכם בראש. במהלך הסיור נדבר לא רק על היסטוריה אלא גם על ההווה: מה קורה היום במדינה, בכלכלה, בחינוך וכו.

מה בתוכנית?

נקודת מפגש בנקודה מרכזית בלב העיר, המסלול:  שדרת אנדראשי, שדרת היוקרה ״השנזליזה של בודפשט״, כיכר הגיבורים, כיכר לזכר גיבורי העם ההונגרי, הצצה לפארק העירוני וטירת וידההונאד, בניין הפרלמנט עם משמר הדגל, אנדרטת הנעליים לזכר יהודי בודפשט, גשר השלשלאות, הגשר התלוי היפיפה, טירת בודה עם ארמון המלך, כנסיית מאטיאס ומצודת הדייגים, בכפוף לזמנים נעלה גם לגבעת גלרט עם תצפית מהממת לעיר.

במהלך הסיור ניתן לכם המון המלצות למסעדות, אטרקציות נוספות בעיר ונעמוד לרשותכם בוואטסאפ גם בתום הסיור לכל שאלה פרקטית.

עלות הסיור: 35 יורו לאדם. 30 יורו לילדים מתחת לגיל 18 מותנה במינימום 6 ועד 15 נרשמים, במיניבוס קטן.

משך הסיור כ- 4.5 שעות.

4

טיול יומי לברך הדנובה

מי שמעוניין לצאת מהעיר להכיר את הצד הכפרי של הונגריה, אוהב נופים, טבע, קולינריה – הטיול הזה במיוחד בשבילו! בין התחנות נסיעות של 20-30 דקות גג.

מה בתוכנית?

עצירה ראשונה בכפר האומנים, עיירה פסטורלית מהממת עם כניסה לתערוכת המרציפן, המיניאטורות ובית הכנסת הכי קטן בעולם! שנבנה לזכר הקהילה היהודית. אפשרות לטעום את הבלינצ’ס והלאנגוש ההונגרי.

נמשיך למבצר ווישגרד, מצודה מתקופת ימיי הביניים עם כניסה לתוך המבצר וכמובן סיור בתוכו עם תצפית מהממת לברך הדנובה! לא כל המדריכים נכנסים למצודה המהממת הזאת אבל אנחנו כן!!

כ-2 דקות נסיעה מהמבצר על ההר נעצור לגלוש במזחלת הרים, סופר כיף! 6 שקלים לאדם לגלישה.

נרד מההר לארוחת צהריים במסעדת אבירים מהממת על תקן תקופת ימי הביניים עם מרק גולאש שלא תשכחו, ארוחת הצהריים בעלות עצמאית אבל מאוד זולה.

נגיע עד לצפון המדינה לעיירת אסטרגום, עיירה היסטורית עם הבזיליקה הגדולה ביותר ותצפית לסלובקיה.

נסיים בפרברי בודפשט בעיירה גרמנית קטנה בקונדיטוריה מקומית על מנת לטעום את הקרמשניט ההונגרי.

עלות הטיול: 49 יורו לאדם, 39 יורו לילד/ה מתחת לגיל 18. העלות כוללת דמי כניסה לאתרים, הסעה במיניבוס ממוזג והדרכה מקצועית.

מותנה במינימום 6 ועד 19 נרשמים, במיניבוס קטן.

שעות הטיול מ-09:15 בבוקר עד 18:30 בערב עם איסוף והחזר מ-ולמלון הנמצא בלב העיר או בקרבתו.

5

טיול חצי יומי לכפר האומנים עם ארוחת צהריים

טיול חצי יומי לכפר האומנים עם ארוחת צהריים הונגרית אותנטית שכלולה במחיר!

כ-20 דקות נסיעה בלבד מלב העיר לכיוון צפון המדינה נמצאת עיירה צבעונית, קסומה על גדות הדנובה. נוהגים להגיד ״הזכרון יעקב״ או ה״עין הוד״ של הונגריה.

בואו הצטרפו אלינו והכירו את כפר האומנים ההונגרי, סנטאנדרה עם תערוכות שוות ביותר וארוחת צהריים עם המאכלים ההונגריים הכי טעימים שיש.

מה בתוכנית?

תערוכת המרציפן עם טעימה של המרציפן ההונגרי, פיסול ויצירות מהממות ממרציפן! תערוכת המיניאטורות, אומן אוקראיני המייצר דברים בכל כך פיצי שניתן לראותם רק באפשרותו של זכוכית מגדלת!

נבקר בבית הכנסת הכי קטן בעולם! הנבנה לזכר הקהילה היהודית!

תקבלו מאתנו זמן חופשי לסייר עצמאית בסמטאות הנחמדות ולעבור על הטיילת עם החנויות השוות של האומנים המקומיים.

ארוחת צהריים במסעדה מקומית מעולה, או בבית קפה כשר. במסעדה המקומית תוכלו לבחור מרק, מנה עיקרית וקינוח!! לימונדה מקומית כשתייה כלולה במחיר! לשומרי כשרות תפריט בנפרד.

עלות הטיול: 50 יורו לאדם, 45 יורו לאדם לשומרי כשרות

משך הטיול: מ-10:00 עד 14:00

מס. משתתפים: עד 19 אנשים במיניבוס קטן.

6

טיול לוינה

מבנים עוצרי נשימה? שניצל וינאי? שטרודל וינאי? פרימרק? מקומכם אצלנו! מי שמיצה את בודפשט או רוצה לתפוס שתי ציפורים במכה אחת הטיול הזה תפור בדיוק לו!

עם התקרבותנו לעיר נדבר מראש על נושאים חשובים ומעניינים כמו היסטורית וינה, הקשר בין אוסטריה והונגריה בעבר, ואיך המדינות משפיעות אחת על השנייה היום מבחינת כלכלה, רמת מחייה ועוד.

עם הגעתנו ללב העיר נעניק לכם סיור פנורמי (הדרכה מהמיניבוס) על הטבעת המפורסמת שמקיפה את מרכז העיר וכוללת שורה של אחוזות וארמונות מהממים ביופיים.

נצפה ונדבר על: בניין האופרה, אחוזת החורף של הקיסר, מוזאון תולדות הטבע, מוזאון האומנות, בניין הפרלמנט, בניין התאטרון הלאומי, עיריית העיר

נשהה בלב העיר כשעתיים, בזמן זה תוכלו להתלוות צמוד אל המדריך למסלול רגלי שמתמקד באתרים למעלה וגם באתרים הבאים מסלול זה אינו מודרך אבל תקבלו הסברים קודמים.

המדרחוב הראשי, קתדרלת סטפן הקדוש, הרובע היהודי, אנדרטת השואה לזכר יהודי וינה.

בסוף המסלול הרגלי נשלב עצירה בבית קפה מעולה במדרחוב הראשי, עם שטרודל וינאי מעולה.

מלב העיר נמשיך כ- 20 דקות נסיעה לאחוזת הקיץ המדהימה של מלכת אליזבט סיסי הנקראת שונברון. Schonbrunn תקבלו הסבר מקדים עם מפה של המתחם, אפשרות להתלוות צמוד למדריך או לטייל עצמאית במתחם (45 דקות).

נסיים בקניון עצום עם מלא חנויות שוות – כמובן כולל את ה- PRIMARK המפורסם (שעה וחצי).

עלות: 59 יורו לאדם, 49 יורו לילד/ה מתחת לגיל 18.

מס משתתפים: עד 19 אנשים במיניבוס קטן. הטיול מתבצע במיניבוס עם איסוף מהמלון או בקרבתו.

שעות הטיול מ-07:30 עד 21:30 בערב. *משוער

*בכפוף לתנועה, פקקים, זמני מנוחה של הנהג וכו.. אנו שומרים לנו את הזכות לשנות זמני שיהיה באתרים.

7

סיור קולנרי בבודפשט

סיור מרתק ומסביע לחובבי קולינריה ואוכל!

מה בתוכנית?

נקודת מפגש בשוק הגדול והמפואר ביותר בבודפשט, השוק המקורה. נעניק לכם רקע מעמיק על ההיסטוריה של המקום, המטבח ההונגרי, המרכיבים העיקריים, הסודות הקטנים שהופכים את האוכל ההונגרי למושלם.

הכירו את הסלמי ההונגרי במגוון טעמים, נטעם בטעם פפריקה, שום, חריף, וגם כמובן את הסלמי המפורסם ביותר של חברת פיק, נקרא בהונגרית סלמי חורף.

נעלה על רכבת חשמלית צהובה ונמשיך את הסיור טעימות שלנו ברובע היהודי, מנה ראשונה, המרק מספר אחד בהונגריה, הגולאש עם בשר בקר איכותי המוגש עם לחם לבן עבה.

מנה עיקרית: שוקי עוף ובצקניות ברוטב פפריקה, הצירקה פפריקאש. לא כולם מכירים את המנה המהממת הזאת, אנחנו נדאג לכם שתכירו.

נקנח עם כדורי גבינה בפרורי לחם, שמנת מתוקה ואבקת סוכר, נקרא בהונגרית טורו גומבוץ. אחד מהקינוחים האהובים על ההונגרים.

נסיים עם היין ההונגרי, היין המתוק מאזור כרם של "טוקאיי", נחשב לטובים באירופה, מוגש עם גבינת עזים בצד.

הסיור ניתן לכם המון המלצות למסעדות, אטרקציות נוספות בעיר ונעמוד לרשותכם בוואטסאפ גם בתום הסיור לכל שאלה פרקטית.

הערה: הטעימות לאורך הסיור אינם כשרות.

עלות הסיור- 55 יורו לאדם.

מס משתתפים: עד 10 אנשים גג בקבוצה קטנה ואינטימית.

משך הסיור כ- 3 שעות.

8

טיול יומי לאגם בלטון

מי שמעוניין לצאת מהעיר להכיר את הצד הדרומי של הונגריה, אוהב נופים וטבע – הטיול הזה במיוחד בשבילו!

נסיעה של שעה וחצי לכיוון דרום המדינה, נעצור בעיירות קסומות על שפת האגם.

מה בתוכנית?

עצירה ראשונה בעיירת בלטון פוזפו עם מתחם מזחלות הרים ופארק חבלים סופר כיף ומדליק. נמשיך לעיירת בלטון פורד, ביקור בבית היהודים המפורסמים בעולם וזמן חופשי בטיילת מטופחת ונקייה, עם שורה של חנויות ומסעדות.

עצירה שלישית במקום הכי יפה באגם בלטון, עיירת טיהאני הממוקמת על גבעה עם תצפית מעלפת כלפי האגם ואפשרות לטייל עצמאית בסמטאות עם מסעדות, בתי קפה וחנויות מקומיות.

נחצה את האגם בעזרת מעבורת ונעבור לצד הדרומי של האגם. נסיים בעיירת שיופוק עם טיילת ושעה וחצי נוספות לטיול עצמאי.

הסיור ניתן לכם המון המלצות וטיפים לאטרקציות נוספות בעיר ונעמוד לרשותכם בוואטסאפ גם בתום הסיור לכל שאלה פרקטית

עלות הסיור – 59 יורו לאדם, 49 יורו לילדים מתחת לגיל 18.

מס משתתפים – מותנה במינימום 12, עד 19 אנשים גג במיניבוס קטן.

משך הסיור – 08:00 עד 19:00 בערב עם איסוף והחזר מהמלון בלב העיר או קרבתו.

לפרטים נוספים והרשמה לטיול יום בוינה צרו איתנו קשר:

  למידע נוסף ובירורים:

  מייל: [email protected]

  טלפון/ווטסאפ: 0037255508982

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן