היעדים החמים לחופשה בחו״ל בחודש פברואר 2019

אם אתם שואלים את עצמכם לאן לטוס בפברואר? אזי הכתבה הזאת תעזור לכם מאוד! את חודש פברואר אפשר לתאר במילה אחת ״קרנבל״, זהו החודש עם מספר הרב ביותר של אירועים בכל העולם. זהו אומנם חודש מאוד קצר אך אינטנסיבי מאוד ולא משנה כמעט לאיזה יעד תטוסו בכל מקום תמצאו פסטיבל/קרנבל/אירוע ספורט/ראש השנה ועוד..

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ״עזרה ראשונה לטיול המושלם בעולם״ בקבוצה תוכלו לשאול שאלות לפני ובמהלך תכנון הטיול, בנוסף לשתף את החוויות שלכם מהטיולים בחו״ל ואף למצוא שותפים לדרך. 

יעדים מומלצים לטיול בדצמבר:

ונציה – בעקרון ברוב חודשי השנה ונציה מרשימה מאוד, אך בחודש פברואר העיר לובשת חג ומתחיל הפסטיבל המסכות המפורסם של העיר. הפסטיבל מתחיל ב- 16 לחודש ונמשך על החמישי במרץ. כתבה מפורטת על העיר ונציה ועל הקרנבל תוכלו למצוא כאן

מלונות מומלצים בונציה:

 

ראש השנה (חג האביב) הסיני – זהו אחד החגים העתיקים ביותר בעולם והוא נחגג לראשונה לפני בערך 4,000 שנה, החג מסמל את סוף החורף ותחילת האביב. הערים הסיניות מקושטת להפליא ואחרי חצות תוכלו לצפות במופעי זיקוקים בכל מקום במדינה. החג נחשב בעיני הסינים למשפחתי מאוד ועל כן בערים המרכזיות התנועה דלילה מן הרגיל מפני שרוב האנשים נוסעים לבקר את המשפחות שלהם בכפרים או בערים הפחות מרכזיות. החג מתחיל בחמישי לפברואר ושבועיים אחריו מתחיל פסטיבל הפנסים המדהים, כתבות נוספות על סין תוכלו למצוא כאן או בבלוג.

 

מלונות מומלצים בבייג’ינג:

פסטיבל הסרטים הבינלאומי בברלין –  זהו אחת מפסטיבלי הסרטים החשובים בעולם והוא מתקיים בשביעי לפברואר ונמשך כעשרה ימים, הפסטיבל הראשון התקיים ב- 1951 ובמהלך השנים סרטים ישראלים רבים השתתפו בו ואף זכו בפרסים. כתבות מפורטות על ברלין תוכלו למצוא כאן ובבלוג

 

מלונות מומלצים בברלין:

מלטה – אם אתם מחפשים יעד קרוב עם מזג אוויר נוח מאוד אזי מלטה היא אחלה יעד לטוס אליו בחודש פברואר, בנוסף בתאריך ה- 28 לחודש מתקיים פסטיבל מלטה אשר כולל תהלוכת רחוב, אינספור מופעים, משאיות ענק אשר מנגנות מוזיקה מעולה (דומה לקרנבל בסלבדור ברזיל) המון דוכני אוכל ואווירה מדהימה!

 

מלונות מומלצים במלטה:

 

אטלנטה ארה״ב – אטלנטה היא בירתה של מדינת ג’ורג’יה וחיים בה מעל חצי מליון תושבים, אטלנטה נחשבת לעיר המיוערת ביותר בכל ארה״ב ולכן מאוד מומלץ לקחת נעליים נוחות איתכם. בעיר תוכלו למצוא אינספור אטרקציות מעניינות לדוגמת מוזיאון קוקה קולה, מרכז CNN, הגן הבוטני, ביתו של מרטין לותר קינג ואם תרצו לנוח קצת מהבלגן תוכלו לעצור בפארק פידמונט. במקרה ותרצו לעצור קצת לקניות אזי קניון אטלנטיק סטיישן הענק יעשה את העבודה, בתאריך השלישי בפברואר בעיר מתקיים הסופרבול ורק בשביל זה שווה להגיע לעיר שכן העיר תהיה מקושטת מאוד ומלאה אטרקציות הקשורות לאירוע ואם תצפו באירוע אזי תזכו גם להנות מהמופע של Maroon 5. כתבות נוספות על ארה״ב תוכלו למצוא כאן

מלונות מומלצים באטלנטה: 

 

אמסטרדם – העיר אמסטרדם אהובה מאוד על הישראלים שכן העיר מתאימה לכולם, בחודש פברואר תוכלו למצוא אטרקציות המתאימות לילדים ולכל המשפחה לדוגמת פסטיבל השוקולד המתקיים בתאריך 23-24 לחודש, לזוגות אשר יטוסו בחודש זה לעיר יוכלו לחגוג את חג האהבה הלועזי (ולנטיין דיי) בעיר, שכן אמסטרדם נחשבת לבירת הפרחים באירופה. מי שרוצה לחוות אווירה סינית ולאכול אוכל סיני מעולה אזי חשוב שתדעו באמסטרדם ישנה חגיגה גדולה מאוד של ראש השנה הסיני בתאריך ה-16 לחודש. לחובבי מסיבות ומוזיקת טכנו אזי ב-16 לחודש מתקיימת מסיבת ענק שנקראת Wonderland Festival. חשוב לציין שזהו החודש הקר ביותר בשנה ואף יתכן שלג ולכן יש להצטייד בביגוד מתאים אך היתרון הגדול שהמחירים יחסית נמוכים בחודש זה. כתבות נוספות על אמסטרדם תוכלו למצוא כאן ובבלוג.

 

מלונות מומלצים באמסטרדם:

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ״עזרה ראשונה לטיול המושלם בעולם״ בקבוצה תוכלו לשאול שאלות לפני ובמהלך תכנון הטיול, בנוסף לשתף את החוויות שלכם מהטיולים בחו״ל ואף למצוא שותפים לדרך. כתבות נוספות על יעדים לפי חודשים תוכלו למצוא בבלוג.

תודה מיוחדת על התמונות ל: 

  • דניאל גבריאל
  • מיטל אביגדור
  • ניצה אדלר – אבירם
  • שלומית מלמוד
  • יאנה קוברסקי
  • תדי הרמן
  • מירב הרמטי


כתיבת תגובה

כתיבת תגובה