גאורגיה מחדשת טיסות בינלאומיות סדירות החל מה -1 בפברואר

חדשות נפלאות מגאורגיה (גרוזיה), תיירים יוכלו להכנסו להכנס למדינה.

החל מה -1 בפברואר, ממשלת גאורגיה תסיר את כל ההגבלות על הפעלת טיסות בינלאומיות סדירות שהוכנסו עקב מגיפת ה- COVID-19, אמרה ראש המשרד לפיתוח כלכלי של הרפובליקה, נתיה טורנבה.

"חשבנו שאפשר להסיר את ההגבלה על טיסות סדירות החל מה -1 בפברואר. המשמעות היא שכל חברות התעופה הפועלות בגאורגיה וחברות תעופה חדשות המעוניינות לטוס לגאורגיה יוכלו לתכנן ולהפעיל טיסות סדירות", אמרה טורנבה לעיתונאים לאחר פגישת המועצה המתאמת בין המחלקות ביום שישי.

היא הוסיפה כי הדבר ייעשה בהתאם לכל הפרוטוקולים הרפואיים ותקנות הבטיחות האנטי-ויראליות. "חברות תעופה רבות בעולם כבר עושות זאת כעת, כך שזה לא יהווה איום נוסף", אמרה השרה.

בנוסף, ממשלת גרוזיה דנה בסוגיה איך להקל על משטר הכניסה למדינה. "כידוע, עדיין קיימות טיסות סדירות ליעדים מסוימים, אך עקב הגל השני, עקב מגבלות שנכללות בכניסה למדינה מסוימת, חברות התעופה אינן משתמשות באופן פעיל בזכויות, בתדירויות ואינן מפעילות טיסות רבות כמו שהיו רוצים", אמר טורנובה.

אנו מצפים שבעתיד הקרוב, בעונת האביב, נוכל לקבל בבטחה יותר תיירים. בשבוע הבא נקיים ככל הנראה פגישה עם מפעילי תיירות, חברות נסיעות שידונו יחד כיצד חברות אלה צריכות להיערך לשימוש בנסיבות החדשות הללו לטובת מדינתנו ", אמרה.

עקב מגיפת ה- COVID-19, טיסות סדירות בין גרוזיה למדינות אחרות הושעו לחלוטין מאז 21 במרץ 2020. המגבלות לא חלו על מטען, כמו גם על טיסות שכר, חזרה, הומניטריות וטכניות.

בנוסף, שרת הכלכלה הגאורגית הוסיפה בהצהרה מיוחדת שמחוסנים יגיעו ללא הגבלות וציינה שמדובר גם על תיירים מישראל.

שתפו את העמוד

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן