היעדים המומלצים ביותר לחופשה בחודש אפריל 2019 כולל תמונות

למרות שחודש פסח הוא חודש עם מזג אוויר מעולה גם בישראל עדיין המוני בני ישראל יטוסו לחגוג את חג הפסח בחו״ל. היתרון הגדול של חג הפסח החל בחודש אפריל הוא החופשה הארוכה שיש לילדים וגם למבוגרים ועל כן אפשר לבחור גם יעדים רחוקים יותר לחופשה, בכתבה הזאת נפרט לכם על יעדים מומלצים לחופשה בפסח 2019, תהנו וטיסה נעימה.

תודה ליונית מועלם בן יוסף, יאנה קוברסקי, שלומציון קרואני, מיטל אביגדור וזהבה אביעוז אדרי על התמונות הנהדרות!

תאילנד – מה יותר טוב מחופשת בטן גב?

לרוב אם טסים לתאילנד אזי צריך לפחות שבועיים מפני שהטיסה למדינה ארוכה מאוד ומחירי הכרטיסים גבוהים. חודש אפריל הוא חודש מצויין לחופשה בתאילנד מפני שזה בדיוק תחילת הקיץ ועדיין הטמפרטורות לא גבוהות מדי, בנוסף כל הפירות הטרופיים כבר בשווקים.
כתבות מפורטות על תאילנד תוכלו למצוא כאן.

מחיר טיסה לתאילנד בחודש אפריל: $666 – $1249
*מחירי כרטיס טיסה נבדקו נכון לתאריך 28.12.2018

 

הולנד – שווקי פרחים, יום המלך ואינספור אטרקציות לכל המשפחה

חודש אפריל הוא חודש מצויין לטיול בהולנד שכן המוני תיירים עדיין לא הגיעו למדינה ומחירי המלונות לא גבוהים כמו שיהיו בקיץ, בחודש אפריל תוכלו ליהנות מביקור בגני קוקנהוף ולראות את הפריחה העצומה של מיליוני פרחים המסודרים בסדר מופתי בערוגות (הגן פתוח רק מחודש מרץ ועד מאי), לא לוותר על השכרת אופניים ולרכב לאורך התעלות הקסומות עם עצירה לטעימת הרינג וצ’יפס. כמובן שאם אתם טסים עם ילדים אזי מומלץ לבקר בפארק אפטלינג הענק ואף להשכיר רכב ולבקר באחד מכפרי הנופש שהמדינה מציעה. ב-27 באפריל במדינה חוגגים את יום המלך ומומלץ לא לפספס. כתבה על טיול משפחתי בהולנד תוכלו למצוא כאן, כתבה על אמסטרדם תוכלו למצוא כאן.

מחיר טיסה לאמסטרדם בחודש אפריל: $221- $380
*מחירי כרטיס טיסה נבדקו נכון לתאריך 28.12.2018

 

רומניה –  טבע מדהים, טיסות זולות, מזג אוויר מצויין ופסטיבל האורות בבוקרשט

אז אחרי שנגמר החורף והטמפרטורות בערך +20 מעלות הגיע הזמן לבקר ברומניה, אם בחרתם לבקר בבוקרשט אזי תוכלו להנות מאינספור אטרקציות שתוכלו לקרוא עליהן כאן, ואם החלטתם לבחור באחת מטיסות הלואו קוסט ולהגיע לביקור בערים האחרות של המדינה אזי מידע מפורט מאוד תוכלו למצוא כאן. אנו ממליצים לא לפספס את פסטיבל האורות בבוקרשט (בין ה-12 ל-15 באפריל).

מחיר טיסה לבוקרשט בחודש אפריל: $146 – $291
*מחירי כרטיס טיסה נבדקו נכון לתאריך 28.12.2018

 

יפן – פריחת עצי הדובדבן (סאקורה) וצפייה בהרים המושלגים של המדינה

נכון שחודש אפריל הוא החודש הפופולארי לביקור במדינה והמוני תיירים נוהרים ליפן, עדיין אם החלטתם להשקיע ולטוס לטיול ביפן מומלץ לעשות זאת בחודש אפריל. בחודש אפריל גם נחגג חג האנמי (Hanami) שבו היפנים יוצאים לפיקניק בחיק הטבע.

מחיר טיסה ליפן בחודש אפריל: $613 – $1360
*מחירי כרטיס טיסה נבדקו נכון לתאריך 28.12.2018

 

ספארי בטנזניה – כי מה יותר כיף מלראות את החיות בביתם הטבעי?

טנזניה היא יעד מושלם לחודש אפריל שכן תוכלו לבקר בספארי הענק של המדינה וכמובן לבקר בביתם של השבטים מסאי והדזבה, כתבה מפורטת מאוד על אטרקציות במדינה תוכלו למצוא כאן.

מחיר טיסה לטנזניה בחודש אפריל: $712 – $1360

*מחירי כרטיס טיסה נבדקו נכון לתאריך 28.12.2018

 

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו בקבוצה תוכלו לשאול שאלות לפני ובמהלך תכנון הטיול, בנוסף לשתף את החוויות שלכם מהטיולים בחו״ל ואף למצוא שותפים לדרך.כתיבת תגובה

כתיבת תגובה