איך לחסוך כסף בחופשה – כל מה שצריך לדעת על תחבורה בחו״ל

הכתבה הבאה תסביר לכם איך לחסוך כסף בחופשה!

איך לחסוך כסף בחופשה?

תחבורה בחו״ל

ברגע שהגעתם לשדה התעופה בחו״ל לרוב יקפצו עליכם נהגי מוניות או סתם נהגים ויציעו לכם לנסוע איתם לכל יעד שתרצו, אנו לא נגיד שהם כולם רמאים או רוצים לעשוק אותכם אך לרוב הם יהיו יותר יקרים משאר האפשרויות שנציין.

כמו כן אם אתם שטים עם מעבורות או מגיעים באוטובוס לרוב תראו פרסומות של חברות כאלו ואחרות אשר ישמחו לקחת אותכם לכל יעד שתחפצו בו ברגע שאדם יורדים, זוהי אופציה לא רעה ולעתים נדירות אף יותר זולה מאשר מונית.

אך לרוב זוהי אופציה יקרה יותר מכל שאר האפשרויות ולכן מומלץ תמיד להשוות ולבדוק מראש מחירים.

קודם כל נתחיל עם תחבורה ציבורית בחו״ל כמו רכבת/ רכבת תחתית/ רכבת עלית/ אוטובוס/ מונית שירות/ שאטלים.

זאת האופציה הזולה ביותר אך חשוב להכניס שיקולים נוספים כגון, סחיבת מזוודות, אי ידיעת השפה, אם זה טיול עם ילדים או אם אתם פנסיונרים אזי יהיה קשה יותר.

אחרי טיסה ארוכה יהיה קשה לחפש תחבורה ציבורית ולרוב רוצים להגיע מהר למלון, לא תמיד יהיה כסף מזומן ועוד, כך שלא לכולם האפשרות הזאת תתאים.

אפשרות שנייה היא אפליקציית מוניות או הנסיעות עם נהג מקומי, היתרון הגדול באפליקציות הללו שלא צריך כסף מזומן מקומי, אין צורך במיקוח על עודף ומחיר נסיעה, לא תהיה אפשרות שהם יעבדו עליהם במחיר כי הכל גלוי באפליקציה והמחיר כבר קבוע מראש.

אך גם לאפליקציות הללו ישנן חסרונות, לא בכל המדינות האפליקציות הללו עובדות, לא תמיד ידוע עם מי אתם יושבים באוטו ולעתים זה אף יכול להיות מסוכן בנוסף צריך להמתין עד שיגיע נהג ולא ישירות לנסוע למלון או לדירה.

האפשרות השלישית הן המוניות בשדה התעופה, זאת האופציה הפשוטה ביותר והמהירה ביותר אך גם היקרה ביותר. אם אתם עם ציוד רב, ילדים, אחרי טיסה ארוכה, או סתם בא לכם להגיע מהר למלון או לדירה אזי זאת האופציה האידאלית. החיסרון שלא בכל מדינה אפשר לשלם באשראי ולכן תצטרכו לשלם במזומן, וכמו שציינתי המחיר יהיה לרוב יקר יותר מאפשרויות הקודמות.

האפשרות האחרונה, הזמנת טרנספר מהארץ עוד לפני שהגעתם ליעד. מה יותר כייף מלראות את השם שלכם על שלט ופשוט להתיישב ברכב נוח או במיניבוס ולנסוע ליעד שתרצו?

נכון זאת האופציה האידאלית אך זאת האופציה היקרה ביותר וצריך להשקיע זמן מראש בחיפוש באינטרנט או לחפש המלצות על חברות שעושות את השירות הזה.

לסיכום, השאלה של איך לחסוך כסף בחו״ל היא שאלה שיש לה היבטים רבים כך שיש לשקול טוב טוב כל אפשרות ולראות מה הכי נוח ובטוח ולפעמים מה שהכי זול בסוף עולה הכי הרבה, וכמובן שהאפשרות של לשכור רכב תמיד קיימת.

כתיבת תגובה

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  דילוג לתוכן