אופנועים באסיה – כל מה צריך לדעת לפני שעולים על אופנוע בטיול באסיה

Monkey in Thailand

אחד הדברים המסוכנים ביותר בטיול באסיה הם האופנועים, מפני שרוב התיירים נוהגים ללא רשיון וללא ידע בסיסי ולא מודעים להשלכות במקרה של תאונה.

אופנועים באסיה – חשוב לדעת:

לפני שאתם טסים לאסיה, חשוב שתדעו שלפי החוקים המקומיים אסור לנסוע עם אופנוע ללא רשיון בינלאומי ולרוב הם גם דורשים רשיון מקומי. אם יעצור אותכם שוטר תדעו שתשלמו קנס.

דבר שני, למרות שזה לא אופנתי/נוח לנסוע עם קסדה חשוב שתדעו שחוץ מזה שיש סבירות שזה יציל לכם את החיים זה גם יעזור לכם להימנע מקנס אם עוצרים אותכם ללא קסדה!
דבר חשוב נוסף, חברות הביטוח לא ישלמו לכם את הטיפול הרפואי אם ובמקרה נפגעים בזמן נהיגה על אופנועים ללא רשיון ישראלי על אפנוע בתוקף.
אם כבר החלטתם לקחת אופנוע עדיף שתקחו אפונוע אוטומתי ותסעו בזהירות מירבית בשולי הכביש, תקפידו על חבישת קסדה, אל תסעו שיכורים, אל תעשו תחרויות והכי חשוב אם אתם לא יודעים לרכב על טוסטוס/אופנוע המזרח זה לא המקום ללמוד לרכב ועדיף לקחת מונית או טוקטוק.

כתיבת תגובה

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

✈️מחממים מנועים✈️ 
[רוצה להתעדכן בכל מה שחדש]

רוצים לדעת בזמן אמת ראשונים על מדינות שנפתחו לתיירות ועל מצב התיירות בעולם? להשתתף בדיונים על חופשות ולקרוא סיכומי מסלול, טיפים, אזהרות ועוד